Bu başlık neden ilgi görmedi ?

(bkz: guarded risk'in ses kaydı analiz raporu)

İlgili firma güvenilir duruyor. Daha önceden de Türklerle çalışmış. Ses kaydının orjinalinin daha birçok yerden teyit edilmesi gerekir fakat yine de önemli bir rapor gibi geldi bana ?

niye ilgi görsün ki. zaten kaydın gerçek olduğunu biliyoruz. Kaydı montaj zanneden zaten o rapora da inanmaz da o raporu görmüyor bile. ne onun izlediği haberlerde o rapor var ne ekşiye benzerine giriyor. Halkın haber ile iletişimini kesersen istediğini yapabilirsin np.

  • wallcan  (28.02.14 20:40:23)
Ekşiye girip de haberi olmayanlar da var. 2. sayfada kalmış rapor. (bkz: konuşurken araya ingilizce sözcük sıkıştıran kişi) den daha önemli olduğunu düşünüyorum. Uplayın pls

  • bay meraklı  (28.02.14 20:52:42)
başlıktaki ilk kelimeler tanıdık gelmiyor kimseye. başbakanla bilal'in ses kaydı analizi gibi bi şey olsa daha çok insan görürdü.

ben adam tweetini atar atmaz indirmiştim zaten. sözlükte başlığı da nasıl arayacağımı bilemedimdi. şimdi görmüş oldum.
  • supergirl  (28.02.14 20:58:21)
başlığı açan adama acıdım la ne debelenmiş başlık tutsun diye... yazılan mesajların %40'ı adama ait.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (28.02.14 21:21:06)