ağırlık eldiveni(fitness eldiveni)nereden alalım ? hangisini alalım ?

nereden alalım ? hangisini alalım ?

7 tlyede var 30a da gördüm. en ucuz olanı kokar falan diye almadım bileğe kadardı zaten.

uygun olanlarından hangisi iyidir bilmeden alıcam koku yaparsa çöpe atarım.

havalandırmazsan hepsi koku yapar.

www.protein7.com
  • papillon7  (28.02.14 18:14:19)
4 yıllık bodybuilding- fitness tecrübemde sayısız eldiven eskiten birisi olarak 1 yıl önce biraz paraya kıyıp iyi bir şey almaya karar verdim. Harbinger marka eldiven aldım, baya da memnun kaldım, ama özellikle pull-up gibi bazı hareketler sonrası gitgide dikişleri patlamaya ve yırtılmaya başladı sağlam deri olmasına rağmen. kalitelileri bile 1 seneden fazla gitmiyor tecrübem çerçevesinde. 2 hafta önce pazarlıkla 50 küsur fiyatı olan reebok marka deri eldiveni 32 ye aldım baya da memnunum, 1 yıl da bunu kullanırım diye düşünüyorum. selex, voit gibi markalar daha ucuz olmasına karşın o kadar uzun süreli kullanıma izin vermiyor. ortalama 1 yıl için 30 lira çok değil bence, biraz kaliteli almaya bak derim. bunları kullanmama rağmen barbell ve dumbbell ağırlıkları sebebiyle yine de hafif nasırımsı:) iz bırakıyor, yapacak bir şey yok, ama dandik eldivenlerde daha beter olacakları kesin.

NOT1: alacağın markadan daha önce kullanmadıysan internetten almak yerine deneyerek almanı tavsiye ederim, ele oturması ve biraz hava alacak boşluğu olması lazım, deneyerek rahatlığına, ele oturuşuna bakılmalı.

NOT2: Ankara özelinde Harbinger marka için Kentpark alt katta adını hatırlayamadığım spor mağazasına, Reebok için Ülkealan Pasajına bakılabilir.
  • candanag  (28.02.14 21:08:59 ~ 21:15:29)