polislerin boynuna taktığı atkı gibi şeyin adı ne ?

geçen polisler boynuna siyah bişey geçişmişti boyundan ağza kadar.
o tarz şeyler satılıyor mu ? spor yapanlar için ? soğukta terliyoruz hastalanıcaz.

bahsettiğiniz şu olabilir;

www.google.com.tr
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (28.02.14 17:45:19)
ben anneme ördürdüm ondan düğmeli hem de, süfer oldu.

  • cemiyetin unlu simasi  (28.02.14 18:55:12)
balaklava bunun adi ya.

  • osuruklu  (28.02.14 19:07:02)
www.buff.eu

boynerde olmasi lazim, ya da dag malzemeleri satilan magazalarda

balaklava, gozleri ve agzi acik birakacak sekilde, basi ve boynu kaplar. sadece boyun icin olanin, buff larin yani, turkcesini bilmiyorum da epey ise yarayan bir sey
  • dnznc  (28.02.14 19:09:24 ~ 19:11:20)
buff

  • hjarteblod  (28.02.14 19:10:24)
buff ürünün adı değil yalnız, markanın adı; karışıklık olmasın. buff'ın ürünleri çok iyidir, özellikle polar olanları ısıtır güzel güzel, tasarımları da hoş.

  • baba jo  (28.02.14 19:18:26)
evet, marka buff olmasına rağmen bizde ürün de buff diye biliniyor genelde. dendiği gibi kalitelidir epey, yıllardır kullanıyorum ne renginde solma oldu ne kumaşın esnekliğinde bozulma oldu. fiyatları biraz yüksektir ama. yerli, orijin diye bir marka da üretiyor bunlardan, kullanmadım ama güzel duruyor, fiyatı da daha uygundur.

  • selim pusat  (01.03.14 00:33:14)
polisle ne alakası var biz de takıyoruz motorcu şeysi o. balaklava

  • blossom  (01.03.14 00:50:35)