100 liraya kadar kulakiçi kulaklık önerisi?

teşekkür ederim şimdiden.

senh. cx200 street ii

  • alm est  (27.02.14 19:01:26)
cx200 street ii kullaniyorum bir senedir, sikintisini gormedim. garanti konularinda filan da cok iyilermis.

dusunmeden alabilirsin.
  • fakyoras  (27.02.14 19:05:56)
yıl 2014 hala senheiser... azıcık araştırın

  • ceycey e  (27.02.14 19:08:33)
akg k328
fiyatı 180 tl diyor. ben mediamarkt istanbul optimum'da, tek kalan ürünler bölümünden 66 tl'ye almıştım. kulaklık apple ürünleri için üretilmiş. samsung note 2'de ses +/- çalışmıyor ama ileri,geri ve duraklat tuşları kullanılabiliyor. 121 db kulakiçi kulaklıktan bahsediyorum; eğer bu kulaklıktan bulaibliyorsan kesinlikle o fiyata alabileceğin diğerleri hikaye diyebilirim.

www.mydukkan.com

burada da fiyatı 125 tl - www.ereyon.com.tr
  • savata  (27.02.14 19:45:23 ~ 19:55:48)
yıl 2014 hala senh'a bok atmaya çalışan liseliler var. amk benim hayatım müzikle geçti, gelip burada bilmişlik taslamak nedir çözebilmiş değilim.

  • alm est  (28.02.14 17:59:16)
@alm est

neden senh?
bir tane sebep söyle? en iyisi mi? en ucuzu mu? parça kalitesi mi iyi?
nesi iyi?
  • ceycey e  (01.03.14 14:25:23)
@ceycey e

evet hepsi, teknik hadiseler bir yana fiyat/performans oranı iyi bir kere. bütün bunların yanında yılların deneme yanılma ve marka tecrübesi. akg, m-audio, sony, shure, audio technica ya da niceleri kötüdür demiyorum. bu fiyata, bu arkadaşın kullanacağı en iyi kulaklık muhtemelen senh cx serisidir diyorum.

ama çıkıp elimde hiçbir argüman olmadan senh nedir ya demiyorum.
  • alm est  (08.03.14 22:14:13)