Seks egzersizleri/antrenmani

Neler olabilir yorulmamak ve kondusyon kazanmak icin? Spor salonundaki aletlerden ornekler verelim.

Ornegin sirt antrenmani onemlidir herhalde, sonra kollar..

*ben erkek icin sormustum ama merak eden bayanlar icin onlara yonelik de yazabilirsiniz.
* esas yag yakani ve zorlayani misyoner oldugundan ilk temel olarak bunu alalim

kadınlar için pilates vs gibi uyusuklugu giderecek seyler. bacaklar ve karın bolgesi egzersizleri. sonra "vay bacağım" oluyor.

  • bryan fury  (22.05.09 10:15:46)
bel kasları tabiki

  • ency  (22.05.09 10:20:15)
sonra bacaklar...heryerini...mmm..

öhm öhm...pardon,

arkadaşım koş bolbol önce, nefesin açılsın, terle biraz. gerisi gelir.
az biraz popo çalış, üst bacak.
  • arigold  (22.05.09 10:20:34)
Cinsiyet yazmamışsınız, ikisine de bakın:

(bkz: kegel egzersizi)
(bkz: pc kası)
  • crown  (22.05.09 10:39:15)
pozisyona bağlı. misyoner için kollar ve sırt kuvvetli olmalı, doggy için bacaklar vs. gibi.

  • ozdek  (22.05.09 10:51:47)
koşu!!
genel kondisyonu dayanıklılığı arttırır kas yapar güç yapar

  • demlikposet  (22.05.09 11:22:59)
@tribal enfexion

ben isin porno cevirme kisminda degil, sportif kismindayim. esas soru amacim spora yonelikti. malum seks de cok guzel bir cardio. performans artisinda ve antrenmanda onu rehber alacagim
  • nochristrequiress  (22.05.09 11:39:30 ~ 11:47:13)
bol bol seks yap hacı. antrenman maçı gibi düşün. eğer maç eksiğin varsa, ne kadar antrenman yaparsan yap işe yaramaz. :D

  • zubundy  (22.05.09 11:59:21 ~ 12:01:08)
herhangi bir pozisyon için herhangi bir kasın gelişmesi gerektiğini düşünmüyorum. sadece kondisyon çalışılması gereklidir bunun için de elbette tempolu koşmak ve zinde bir insan olmak.

  • desdinova  (22.05.09 12:08:08)
sevgili erkekler herkes sırtta, kolda, bacakta. diablodaki strength ve dexterity gibi düşünün. siz kondisyonu tavana vurdurur ama iktidarı önemsemezseniz mahçup olursunuz. demedi demeyin. metin akpınardan gelsin.

sakın çok içme rakı
çok içersen rakı,

avrat işve sen mahsun
takım ül taklavat suskun
ha gayret ha gayret
nah muzafferiyet
  • trocero  (22.05.09 14:48:40 ~ 17:30:31)
karın kaslarını çalıştırmak faydalıdır. ne kadar sağlam karın kasların olursa, penis çevresindeki kasları da o kadar kasma gücün olur ki bu maksimum performans demektir. dikkat edersen ünlü porno fişm aktörlerinin baklavalar tavan modundadır. ayrıca karın kaslarının bir faydası da daha çok hatun düşürmektir ki sanrım performansını etkileyecek en önemli unsur budur:)

  • son nefes  (22.05.09 17:43:48)