Kredi kartiyla alakali bi soru

Bi tanidik kredi kartimla bi odeme yapti da internetten. Guvenlik koduyla falan. Ne bi mesaj ne baska bisey gelmedi. Olur da baska bi islemde kullanir diye korkuyorum. Buna engel olmak icin ne yapmam lazim. Ben de internetten alisveris yaptiriyorum ona kapatamam.

bi dahakine sanal kart kullan.

alışveriş yapılınca provizyonda iken bankayı arar iptal ettirirsin.
  • al basmadan donu var  (26.02.14 23:04:39)
Alisveris yapildigindan nasil haberim olacakki?

  • matilda  (26.02.14 23:05:42)
İnternet bankacılığından takip edin, tavsiyem kartınızı sadece 3d secure işlemlerine açık bırakın ve diğer işlemleri sanal kart ile yapın.

  • atom karincanin torunu  (26.02.14 23:08:52)
3d secure yoksa mesaj falan gelmeyebilir. Öyle çok alışveriş yaptım, bir sıkıntı olmadı ama güvenilir olan yerlerden yaptım tabii hep.
Bankadan bankaya değişmekle birlikte "xx miktar ve üzeri harcama yapıldığında bana mesaj gelsin" gibi seçenekler sunabiliyor bazı bankalar, onu açtırıp düşük bir limitte haber gelmesini sağlayabilirsiniz.
Ya da kart değiştirebilirsiniz, o da en güvenlisi olur sanırım.
  • whoosie  (26.02.14 23:09:02 ~ 23:09:11)
kartı iptal et yenisini göndert.
Provizyonda iptal falan zor iş. Herkes yemez. Provizyondaki işlemler iptal edilmeyebilir. hatta çoğu iptal edilmez

sanal kart şart
  • ceycey e  (27.02.14 01:44:55)