Nerede çalışabirim, nasıl iş bulurum?

Profesyonel olduğum bir dal yok.
Üniveristede okuyorum, henüz birinci sınıfta okuduğum için ilgili bir işde çalişamam da.
Çok iyi içerik sağlarım, hem de çok iyi sağlarım. Müzikdir, filmdir, teknolojidir, hepsi ile ilgili haberlerden anında haberim olur.
Çok iyi araştırma yaparım.
Dil bir tek Ingilizce biliyorum ama öyle beginner falan değil, iyi biliyorum yani.
Istanbulda ikamet ediyorum.

ne istiyorum?
bilim adamı ya da sanatçı iseniz; size ve ekibinize çay bile taşırım gönüllü olarak. kamera da taşırım.
blogunuz derginiz varsa içerik sağlarım, yazarım da.
asistanınız olabilirim. ajanda falan tutarım.
etkinliklerde görev alabilirim.

ben nerelerde nasil is bulabilirim? ucret beklentim de yok.

bir de küçük iş deneyimim var ama üsttekilerle alakasız kaçıyor, zomato.com için çalışmıştım.

modlar icin not: bu is arama duyurusu degildir. sadece nasil is bulurum, hangi is bana goredir diye yol yordam ogrenme sorusudur.

üniversitede kısmi zamanlı ögrenci olarak çalışabilirsin

  • portali  (26.02.14 18:12:14)
içerik için konuşuyorum, iyi bir blog tutarsan içerik için sana geleceklerdir zaten.

özellikle film ve teknoloji için blog tut (ikisi ayrı bloglar olsun)
  • selam  (27.02.14 12:29:29)