bilgisayar indirimi var mı

babakolar bilgisayar almaya niyetlendim. şöyle halihazırda bir yerlerde indirim var mı? ya da indirim olacak hacı bak benim haberim var şu gün indirim olacakmış vs tadında tüyolarınız varsa çok sevinirim. alacağım bilgisayar 2-3bin civarı modelleme render vs işlerim olduğu için iyi bir şey istiyorum.

www.kliksa.com

bu fiyata bayağı iyi gibi özellikleri
  • an engineer  (26.02.14 12:49:54)
vatan bilgisayar'da her haftasonu %25-30 arası indirim oluyor, teknosa'da da yine her haftasonu turuncu indirim var.

  • loveinaflipbook  (26.02.14 12:53:02)
bu kliksa'dan memnun musunuz hocam?

  • aelfinn  (26.02.14 15:08:41)
Az once gazetede gordum media markt da 27 subat-2mart arasi %30a varan indirim varmis.

  • duzsac  (27.02.14 09:35:23)
bilimsel projeler üzerinde çalışmıyorsanız quadro almayın sakın. senelerdir mecburen quadro kullanıyorum hiçbir faydasını görmedim. render zaten işlemci üzerinden halledilen bir dalga eğer gpu renderı alan bir program kullanmıyorsanız. Modelleme için nVidia'nın orta seviyesi bir kart işinizi görür.
Render alacaksanız laptop almayın. Isınacak o alet. 3 4 aya kalmaz render esnasında şşakk diye kapanır. Desktop alın.

  • bioss  (27.02.14 09:45:00)
abi haklısın da laptop lazım. illa ki ısınacak vs.vs. de laptop şart:/

  • aelfinn  (27.02.14 15:26:56)