gs-chelsea maçı ne olur?

soru başlıkta.

1 den 0 olur.

  • al basmadan donu var  (25.02.14 22:51:05)
2-1 gs alacak işte.

  • ataturkist  (25.02.14 22:55:33)
1-3 ya da 2-3

  • golgem var iyi ki golgem var  (25.02.14 22:55:37)
herkes benzer şeyleri söylüyor hacılar. galatasarayın nasıl oynadığı belli. beşiktaş karşısında antalya karşısında döküldüler ki tam kadroydular. tamam drogba sneijder hatta takımın hepsi şampiyonlar liginde bambaşka oynayacaklar da ne kadar bambaşka olacak? nereden geliyor bu güven. beşiktaş maçı da antalya maçı da çok önemliydi.
karşıda ise mourinholu premier ligin birincisi chelsea var. nasıl oluyor da beraberlik ya da gs diyoar insanlar... :D

  • hamitt  (25.02.14 22:56:57)
mourinho otobüsü kalenin önüne çeker. maçta da en fazla bir gol olur. kim atar dersen bilmiyorum.

diğer maçta daha fazla gol olur. galatasaray deplasmanda kesin bir gol atar.

edit: tamam tamam senin istediğin cevabı vereyim; çelsi 100 - 0 yener.

edit 2: www.youtube.com

galatasaray avrupada ne kadar farklı oynayabilir ki?

geçen seneden örnek vereyim;

bu iki maçta da rakip favoriydi.

www.youtube.com

ikinci rakip real madrid dikkatini çekerim. 4 diye bağırıyordu taraftarlar. deplasmanda verilmeyen penaltı, ofsayt gol vs. vs. olmasaydı daha neler olurdu tahmin et.

ki gruptan çıkış aşamasında 3 maçta 1 puanı vardı takımın, millet uefa'ya kalsak bari diyordu.
  • armagan  (25.02.14 22:57:18 ~ 23:04:56)
1-2
yada
0-2 biter chelsea alır.
Gönlüm gsden yana ama.
  • basond  (25.02.14 22:57:41)
@armagan abi niye histerikleşiyosun ki :) sen haklısındır belki de sadce neden diyorum? neden böyle düşünüyorsunuz? duyuruyu bu yüzden açtım. herkes chelsea desin diye değil.

  • hamitt  (25.02.14 23:00:09)
1-1

  • essoist  (25.02.14 23:01:59)
sürpriz falan değil banko diyorum
2'den 0

  • qxgviper  (25.02.14 23:02:41)
Mourinho %99 yenilmez.

Son iki ayda chelsea gol yemesi çok zor bir takım haline geldi. Anadolu kulüğlerine ya da Juventus'a benzemez.
  • christopher nolan  (25.02.14 23:05:28 ~ 23:08:16)
@hamitt isterik, 4 isterik, 5 isterik. galatasaraylıyık :)

  • armagan  (25.02.14 23:06:20)
1-1

  • hepiniz oleceksiniz  (25.02.14 23:07:34)
@armagan böyle videolu geçmiş maçlı anlat canımı ye. boşa fanatikleşmeye gerek yok. her ne kadar attığın maçların futbolu güzelliği ve sürprize açıklığını simgeliyo olduğunu bu maça dair bir referans olmayacağını düşünsem de en azından neden gs denildiğine dair bir argüman içeriyor.

  • hamitt  (25.02.14 23:09:28)
2-0

Bütün ingiliz takımları bu skorla yenildi bu turda .
  • cehcho  (25.02.14 23:20:36)
Bu arada gs deplasmanda bulduğu golün en az iki katını rahat yer. Bkz bu sezon ki deplasman performansı. Lig ya da şl fark etmez. Sadece juve maçından yeni teknik d. etkisi ile koparılan puan hariç deplasmanda bir başka oynuyor takım, mancini sayesinde. Copenhagen, real madrid, antep, antalya vs.

  • christopher nolan  (25.02.14 23:22:25)
muhtemel skorlar:

bunlardan çıkmaz maç gençlik..
  • camino real  (25.02.14 23:47:51)
çatır çatır oynayıp yenmemizi istiyorum ama aklımdan geçen skor 2-2
yenersekte 2-1 olur heralde skor.
KG var diyorum.
  • onakomabunako  (25.02.14 23:48:57)
@kotakotkota
Bkz 2012 şl galibi.

  • christopher nolan  (25.02.14 23:53:40)
@kotakotkota

Son iki sezon için doğru. Chelsea hariç başka ing. takımı içinde ç. final zor bu senede. Mourinho'nun cl olayı başka.
  • christopher nolan  (26.02.14 01:12:45)
Yahu o çelsi daha Napoli'yi göt zoruyla geçti. En olmayacak kadrosuyla şampiyon oldu.

  • armagan  (26.02.14 01:17:57)
çok ortada ya bilmiyorum. 1 farkla biz alabiliriz, berabere olur, 1 farkla onlar alabilir. 2 veya üstü farkla sonuç olmaz.

  • xenophobe  (26.02.14 01:32:43)
takım ne yazık ki maç seçiyor. kasıtlı olmasa bile ligdeki önemli maçlar haricinde motive olamayıp potansiyellerini sahaya yansıtamıyorlar. çelsi maçı ise çok farklı, özellikle drogba ve sneijder için ki geçen sene şampiyonlar lig maçlarının çoğunu nasıl domine ettikleri ortada. o yüzden takımın ligdeki performansı göz önünde bulundurulmamalı. ayrıca artık bu tip maçları langır lungur oynamayan bir hoca var başımızda, sahada ne yaptığını bilen bir takım olacak, en azından öyle olma olasılığı daha yüksek. tüm bunların ışığında ben 0-0'lık bir maç bekliyorum. geçen sene daha kaliteli kadroyla buraya rahat gelen mou çeyrek final eşleşmesinden bir şeyler öğrenmiştir ve işimiz bu sefer daha zor bence. beraberlik düşünmemin sebebi ise çelsi'nin gol yollarında yaşadığı sıkıntı. mancini'nin takımına karşı "ne yapar eder sallarlar bi tane" diyemeyiz, mou'nun takım defansını takımına ne kadar başarılı monte ettiği ortada; o yüzden objektif olarak bakınca sıkıcı ve kısır bir maç bekliyorum. isterse kaleye hiç şut çekilmesin, yine heyecandan öleceğim ben tabi, orası ayrı.

  • baba jo  (26.02.14 01:42:57 ~ 01:46:27)
0-2 chelsea

  • qazwsx  (26.02.14 03:09:33)