ses kaydinin gercek oldugunu %100 biliyoruz diyelim

Bunu cep telefonunda nasil konusabiliyorlar la? Rahatliktan diyecegim ama e o kadar rahatsa niye paradan kurtuluyor? Ali agaoglunu hadi yakalarsin evine girebilirsin baskin vs rte nin evine baskin yapmak icin arama emri cikaracak bir yargic o baskisini yapacak tasaklari olan polis var mi bu ulkede ? Neden paradan kurtulmak icin bu kadar ugrassin ki tayyip? Evine kim girebilir

www.youtube.com

1:11:11'den itibaren dinle...

Bu ülkede şuan aktif siyasette olan kimlerin evine girilmiş, ucu nerelere gitmiş. Adamın anlattıklarına hayret edeceksin...

Sonra olanlar malum, yıllarını dağlarda PKK ile mücadele içinde geçiren Albay zorla emekli ediliyor. Neden? Ucu hükumet üyesi Bülent Arınç'a dokundu...

Hani ses kaydı olayı için söylemiyorum. Yürekli, şerefli asker / polis çokta güç sende olmayınca bir şey yapamıyorsun anlatabildim mi? Bahsettiğim kısmı dinledikten sonra yorumlarını bekliyorum...
  • synche  (25.02.14 01:49:36 ~ 01:51:31)
hmm evet tahmin ettigim gibi..

soylenecek pek bir sey yok. bu anlattigi olaylar kac senesinde bilmiyorum ama aynisi simdi olsa bu adamin intihar haberini aliriz.. pankart acan tweet atan hapse giriyor yine ucuz kurtulmus bence. soyledigim seyin ne kadar boktan oldugunu bilsem de durum bu bence
  • babamasoliimbananickaldirsin  (25.02.14 02:34:34)
başbakan kendi telefonunun kriptolu güvenli hat olduğunu sanıyordu sanırım.

  • suleyman kargi  (25.02.14 06:18:21)
Bu saçma sapan ses kaydının gerçek olduğuna inanan maldır. La ilkokul bebeleri yemez bunu be!

  • ne nicki be  (25.02.14 07:27:32)
bu ses kaseti nasıl yalan olabiliyor. konuşanlar mı başka insanlar, bu kadar uzun kadet konu farklı konuşmalar birleştirilerek mi montaj yapılmış.

gerçek olmama durumunu nasıl savunup inandırıyorlar acaba?
gerçekten bilmediğim için soruyorum.
  • kaputt  (25.02.14 08:40:44)
kriptolu hattan konuşuyorlar o yüzden rahat ama yine de rahat değil aslında, dikkat ederseniz "o işler şeyaptın mı?" tarzı konuşuyor. asıl açık eden bilal. ama evinde milyon dolarlar ve yolsuzluğun somut delilleri bulunacağına ses kaydı alınmasını tercih eder, çünkü "o ben değilim montaj yapmışlar, hep cemaat, hep ce-ha-pe" der 20 milyon aşığı inanır nasıl olsa.

  • r_u_h  (25.02.14 08:54:34)
Evine polis girmezse halk girer. İşin bokunu çıkartmış olduklarını net bir şekilde kerkes gördü. Bu kimsenin yanına kalmaz.

Ak itler bu ses kaydına montaj diyedursun, bu işlerin sonunda en çok üzülenler onlar olacak. Yalayacak göt kalmadığında insan içine çıkacak yüzleri de kalmayacak.
  • iki ekmek bir sigara  (25.02.14 09:15:01)