ümraniye üsküdar

sevgili sevgililer,

fiyatı 500 liradan yukarı olmayan kiralık daire arıyoruz.
yeni evli çift için, ümraniye çarşıya yürüme mesafesinde, olmadı yakın yerlerden (üsküdar vs) ev bakıyoruz.

ısıtması doğalgazlı olsa güzel olur.

ayrıca iletişim için:

turuncukravat [et] hotmail...

üsküdarda adım başı 400 e 500 e ev var. bi yürüyün göreceksiniz ( çamlıcaya doğru)

  • radikalherif  (22.05.09 00:48:02)
(bkz: kuzguncuk)

  • buyerson  (22.05.09 13:58:51)
uskudarda camlıcaya dogru nerde 400 500 e ev var ılk defa duyuyorum. kuzguncuga gelınce ınternetten aradıgınızda goreceksınızkı 600 e bıle bulmak zordur kuzguncukta. sız ıstedıgınız fıyatlara ev bulmanız zor. umranıye tepeceıkte bıle...

  • bayındır  (22.05.09 22:03:49)
ümraniye şerifalide o fiyata çok güzel daireler bulmak mümkün. internetten bakarsan 450-550 arasına evler var ve bütün binalar yeni. odalar kocaman, güneş görür vs. ayrıca gidip-gezerek bakarsa aynı evleri 350-400e de tutabilir ve evlerin içi gerçekten harika. ama semtin ulaşım sorunu var, eğer arkadaşının işyeri kadıköyde falansa her sabah 1,5 saate yakın yolda zaman harcayabilir (arabası varsa max15-20 dk.)
bana sorarsa şerifaliden bir ev tutsun ve arabası da yoksa tüplü uno falan alsın 5000tl alır oyle bir arabayı, satsın düğünde takılan altınları

  • zubundy  (22.05.09 23:33:04)
ankara yoluna doğru inmeyi de düşünebilirsiniz, namık kemal mahallesi, istiklal mahallesi vs. gecekondulaşmanın çok olduğu fiyatların düştüğü yerlerdendir. bulgurluda bile çıkabilir böyle daireler.

  • carnicero  (23.05.09 03:36:55)