Teknolojinin negatif etkileri hakkında akademik makale?

Google a nereye yazdıysam paralı bu makaleler. Nasıl bulabilirim, daha önce hiç makale araştırmadım. Konu başlıktaki konu.

Yani ya bir üniversitenin internetinden bağlanacaksın ya da sözlükteki makale aranıyor başlığına link koyacaksın oradan bulacaksın. Makaleler beleş olmaz genelde, olanlar da var ama daha az.

  • ikametsiz  (23.02.14 13:48:27)
üniversitenin kütüphanesi bir çok veri tabanına üyedir. o üye olduğu yerler de sana ücretsiz erişim hakkı sağlar. bir araştır bakalım üye mi öyle yerlere okulun

  • utkucbkc  (23.02.14 14:22:17)
(bkz: google'da ileri arama teknikleri)

elimizin altında gugıl var ve biz burda çaresiz meleyeceğiz öyle mi? vuruşmadan çekilmek yok hocam! önce gugılın dibini kazırız, bulamazsak, kütüphaneye müracaat!

ben şimdi bakıyorum var mı bişeyler diye...

örnek olarak, gugıla

teknolojinin negatif etkileri filetype:pdf

yazdım mal gibi.

bikaç bişey geldi. siz de bu kombinasyonlarla oynayarak arayacaksınız.

bi sonraki adımda

teknolojinin negatif etkileri filetype:pdf site:edu.tr

yazdım

siz bunları deneyin.

aradığınız konuya ait başka güzel anahtar kelimeler bulun. onları evire çevire değiştire, farklı kombinasyonlarda arayın.
çıkan sonuçlara tek tek bakın, her bir aramada en az 20 sayfa tarayın.

haa, bi de entry'de sözünü ettiğim çift tırnak candır!
  • compadrito  (23.02.14 15:54:08 ~ 16:10:15)
Scholar dan aradiniz degil mi? Az da olsa ucretsizleri bulunabiliyor.

Yoksa bir universitenin baglantisini kullanarak yahut aradiginizi buraya/sozluge yazarak, birinin yollamasini rica edebilirsiniz.
  • elmali kurabiye  (23.02.14 16:17:43)