[]

Audacity

duyurucular,

izlemek zorunda olduğum bir eğitim var yaklaşık 1200 saat bir şey :)

vaktim yok kaydediyorum bu sebeple... site üyelikli tekrar ödeme yapmak istemiyorum.

audacity indirdim bu programa alternatif bir program önerebilirmisiniz.

sesi kaydediyorum, görüntüye pek ihtiyaç yok.

çalışan fanı dahi kaydetmiş ses kalitesi kötü.

bir de belki ayarların nasıl yapılacağını bilmiyorum audacity için en iyi ayar nedir anlatırsanız sevinirim.

kolay gelsin.

 
  • pauldude  (22.02.14 19:11:18) 
Gürültülü yerden azıcık seç, yuksrıda effects gibi bir yerden noise removal yazan yeri tıkla, get noise profile de, sonra tüm kaydı ctrl a ile seç, yine effect ten busefer noise remove de, bütün arka plan gürültüsünü temizleyecektir. Anlatışımdan tam anlayamadıysan noise removal diye google la. Önümde açık değil, ezbere söylemeye çalıştım.


  • puc  (22.02.14 19:12:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.