hangi konuda en mükemmelsiniz?

ne konusunda uzmansınız?

örnekler:
-çok deli resim çizerim.
-dijital elektronik konusunda üstüme yoktur.
-kahve falında ne desem çıkar.

kahve falında ne desem çıkar. çok destekli sallıyorum...
bir de yani tanıştığım birine karşı negatif bir şey hissedersem en kısa zamanda birine karşı bir yanlışını görüyoruz. ben birinden hoşlanmazsam arkadaşlarım o kişiyle arkadaş olmaz, temkinli yaklaşır. bu konuda da adım çıktı.

  • kırmızıkaşekaban  (21.02.14 19:37:54 ~ 19:39:19)
hiçbir şeyim yok. yine yüzüme vuruldu halbuki çok isterdim.
neyse çok iyi türk kahvesi yaparım, olur mu ?

  • uzunuzunilgi  (21.02.14 19:37:56)
Cok deli severim, hayal kurarim, surpriz yaparim. Bos beles isler kdjdja

  • Idonthaveausername  (21.02.14 19:38:21)
iyi bir muhabbetim yoktur, sıkıcı biri de sayılabilirim aslında ama karşımdakini iyi dinlerim. en iyi yaptığım şey bu.

  • MtKrt  (21.02.14 19:48:44)
Üşenmek,ertelemek konusunda kendime güvenirim.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (21.02.14 19:49:04)
ders çalışmayı erteleme.

  • rakicandir  (21.02.14 19:50:28)
@kirmizikasekaban bi fotograf atsakta bize de baksaniz :))
Boyle bilincli isteyerek degil de, bos bulunup icimden gelerek bi sey dilesem mutlaka olur. Mesela piyango alip bana ciksa dedigimde cikmaz ama yolda yururken bi para bulsam yerde ya desem bulurum. Ya da sunu gorsem keske desem o kisiyi gorurum gibi

  • cometome  (21.02.14 19:55:13)
pokerde üstüme yoktur ..

  • kennym  (21.02.14 19:56:03)
çok iyi şeytanın avukatı rolü oynarım

  • la noix  (21.02.14 20:00:11)
isimde iyiyimdir.
(bunu kendi kendime soylemiyorum tabi aldigim geri bildirimlere gore soliyorum.)

  • rentts  (21.02.14 20:01:57)
ikna.

ikna gibi bir çabam olmadığında bile insanlar benim fikrimlerimi kabul ediyorlar.
  • sumuklu asilzade  (21.02.14 20:02:28)
mükemmelliyetçilik

  • ermanen  (21.02.14 20:02:55)
american institute of architects generel excellence in architecture madalyam var, mimarlikta mukemmelim cunku (yerseniz).

insanlari sinir etmekte ustayim, kendimden nefret ettirmede ustayim, isleri ertelemekte mukemmelim. ozguven eksikliginde ustayim.

dillerde oldukca iyiyim sanirim (ozguvenle bir tek bunu soyleyebilirim).
  • little miss rejectee  (21.02.14 20:12:38 ~ 21:08:32)
seks ve yemek yapmak

  • denizrocket  (21.02.14 20:21:01)
Olumsuz seyleri dusunerek gerceklestirmek konusunda mukemmelim. Bu da olursa sictim artik dedigim her sey oldu.

  • madeleine elster  (21.02.14 20:37:53)
illa bir şeyde mükemmel olacaksam, kendimi düşünme konusunda mükemmelim. kendimle uğraştığım kadar başka bir şeyle uğraşsaydım çok büyük aşama kaydederdim. yok öyle miyim, böyle miyim, niye bunu düşündüm, niye bunu yaptım, ne yapmalıyım, ne yapacağım, bence böyle mi yapmalıyım... öf.

  • der meister  (21.02.14 20:57:27)
attention whore'lari anlamada master degreem var bi de.

  • rentts  (21.02.14 20:59:27)
Acemiliğin ve gıllıgışlı işlerin ustasıyım. Her girdiğim ortamda en boktan, en kompleks, en challenging problemleri bana iteliyolar. Ya da bu konuda paranoidim.

Bi keresinde isyan edecek oldum, yahu ben doktorum, ne annarım bundan!?! deyu, Bunu sen yapcan! diye tutturduydu patron.

Bi keresinde de, bana kartvizit bastırır mısın? dedim patrona. Tabii hayatım, yeter ki sen iste! dedi, ben de, ama unvan olarak "Lağımcı" yazsın kartta! dedim.
  • compadrito  (21.02.14 23:29:34)
Çok konuşkan biri değilim fakat çok iyi bir dinleyici olduğumu söylerler..

  • EkimBebesi  (21.02.14 23:45:25)
3 dil bilmek + iyi resim çizmek. galiba.

  • aincrad  (22.02.14 10:27:30)
çocuklarla iletişim kurma konusunda mükemmelim, anne olsam mükemmel ötesi olurdum.

  • rock n roll  (22.02.14 10:33:43)
ikna ve insanları etkileme konusunda öyleyim.

  • battal gemalmaz  (22.02.14 10:38:09)
-çok deli çay demlerim
-çok deli bulmaca çözerim

  • kül  (22.02.14 10:48:04)
mükemmel bir şey yok, yaptığım şey/ler/i illa ki başka bir yerde benden iyi yapanı vardır.

lakin en son evimin kapısına danışmanlık merkezi tabelası yaptırmayı düşünüyordu arkadaşlar. iş konusunda (genellikle start-up), tasarım konusunda, ilişkileri konusunda, orama şu oldu konusunda, gözümün üstünde kaş var konusunda vs diye çeşitlendrebilecek her tür konuda kapım çalınabiliyor. boş işler müdürlüğümden olsa gerek. kafam çalışsa profesyonel olarak yapıyor olurdum şimdiye.
  • nwnd  (22.02.14 11:05:37)
fırsatları tepmede üstüme yoktur.

  • WrAiTh  (22.02.14 11:22:33)