Gofret'ten kurtulmanın yolu.

Kendisi dur durak bilmeden sevişmek istiyor. sürekli kolumla cinsel ikişki halinde. :/ tek kolla yaşıyorum artık resmen. havlu verdim olmadı, peluş oyuncak verdim olmadı, illa benim kolumla görecek işini. hayır ısırıyor bir de çok canımı acıtıyor eşeg sıpası. geçenlerde hormon iğnesi yapıldı ama kar etmedi bu arada... nasıl sakinleştirilir bu? küçük daha kısırlaşırmak için de...

bir de bonus soru, gofret az önce boşaldı, sepet de gitti boşaldığı yeri yaladı. neden yapmış olabilir böyle bir şeyi? sepet de erkek. :/

çok hafif dozda atarax? veterinere danışın tabi..

  • leper messiah  (21.02.14 18:20:54)
Korusev'e pansiyoner bırak, çok ciddiyim sevgili mutevazi.

Du ben şunu editleyeyim de, biri çıkıp ters bi laf etmesin:

Hormon iğnesi işe yaramadıysa, atarax vb ilaçların sökeceğini de hiç sanmıyorum. Ve açıkçası vücuduna bu kadar çok kimyasal girmesindense, veterinerde pansiyoner kalmasını tercih ediyorum. ben evi insan ve kedi yaşayabilir hale getirene kadar pansiyoner kalsa bir şey olmaz. Ama bu kadar kimyasal zarar verecek diye korkuyorum. Vücut olarak gelişmiş olsa da, anne sütü almamış bir bebek o. Bu nedenle pansiyoner fikrine daha sıcak bakıyorum.
  • istinyede bekle  (21.02.14 19:43:46 ~ 20:06:51)
pansiyona bırakmam ya, kendiminki aynı durumda olsa bırakır mıydım? yok, o yüzden bu opsiyon yok benim için. idare ediyom bakma kolsuzluk o an canıma tak etmişse demek :D

  • mutevazi  (21.02.14 20:11:54)
Seni ne kadar yıldırdığını tahmin edebiliyorum ki; son bıraktığından da fena demiştin son konuştuğumuzda. Oğluşum sağolsun yüzümü yerden kaldırmadı. Sana geldiğinin 3. günü +18 videosu çıktı oğlanın, nerelere gideyim ben :p

Senin bunalmışlığını tahmin ediyorum ve sana kıyamadığım için pansiyon diyorum. Gofret'in ne kadar söz dinlemez olduğunu biliyorum çünkü.

Pazar günü ikinci koluna kavuşacaksın, müjde!

İki gün sonra özledim diye arayacaksın ama neyse :p

Sepet'in sağlık durumu nedir? Boşaldığı yeri yalaması çok anlamsız geldi, ancak kedice bir anlamı olsa gerek.

Sepet iyi mi?
  • istinyede bekle  (21.02.14 20:19:39)
sepet iyi ya, domuz gibi maşallah. bugün kafka'yla birlikte kapıda karşıladılar beni^^ :)

bana da saçma geldi yalaması. sepetten sonra zil de yaladı hatta. giydiğim bir kıyafetti üzerine boşaldığı, belki yiyecek falan dökmüşümdür giydiğimde diye düşündüm ben de.
  • mutevazi  (21.02.14 20:23:31)
Oğlan her türlü zarar yaa, gidiyo kıyafete boşalıyo, sonra da onu diğer kediler yalıyo, oooy oy! :)

Sepet Kafka ile seni karşılayacak kıvama gelmiş, süper! :)

Göbeğinden öp o serseriyi. :) (Sepet)

Zil kesin olarak hamile değil, değil mi? :)
  • istinyede bekle  (21.02.14 20:32:06)
doğurmadığına göre değil diye düşünüyorum valla.

uyuyo sepet şimdi, uyanınca öperim. zibidi. <3
  • mutevazi  (21.02.14 20:33:03)