kızlar şu tarz elbise arıyorum..

en azından benzerini falan gören var mı? yakın akraba düğününe giyilecek.

www.missesdressy.com

want2die

:D yok yav o kadar kötü mü? ya abiyelere bakıyorum da beğenemiyorum bir türlü. hediye paketi gibi her yerde aynı elbise var :(
  • yue  (21.02.14 10:53:10)
Gecelik +1, bi de kötü süslenmiş, abartı olmuş

  • saatgeceninonikisi  (21.02.14 11:05:07)
evet elbise akraba düğünü için biraz seksiymiş, belki biliyorsundur ama forever new'a bi baksana çok güzel şeyler oluyor.

  • cygnet  (21.02.14 11:08:39)
ebay'den bakabilirsin
tfnc'nin modellerine benziyor.

  • jimjim  (21.02.14 11:10:11)
@saatgeceninonikisi
deme ya bizim düğüne sade bile kaçabilir diye düşünmüştüm.

baksana şu elbiselere millet böyle giyinecek;
www.google.com.tr
  • yue  (21.02.14 11:11:18)
kürt düğünü mü

  • analord  (21.02.14 11:11:33)
@analord
yok karşı tarafın akrabaları gurbetçi hep (Almanya'dan gelecekler) nişanda bile şıkır şıkırdılar, düğüne neon takıp gelirler diye tahmin ediyorum :)

  • yue  (21.02.14 11:17:10)
elbise hoş fakat akraba düğünü için uygun değil fazla seksi.

  • bal dok yala  (21.02.14 13:02:19)
@zikardo
o konuda sana katılıyorum resimde kısa duruyor elbise ama o hatunla benim aramda nereden baksan bi 15cm vardır bi de platform giymiş o kadar kısa durmaz diye tahmin ediyorum. sırtı ise normal bence zaten saçım uzun gözükmeyecek bile muhtemelen. omuzları da usturuplu sayılır yani bir straplez gibi açık değil. hatun çok güzel onun etkisi var galiba.

  • yue  (21.02.14 13:03:49 ~ 13:04:33)
sormamışsınız gerçi ama söyleyim cidden kötü bi elbise

  • daha neler  (21.02.14 13:34:42)