Korku filmi bulmaca - ödüllü

B-film sanırım. spoiler var, ama olsa nolur olmasa nolur...

Bir grup genç insan bir geceliğine lanetli bir evde kilitli kalıyor.

Evdeki objeler bunları öldürmeye başlıyor. Ev, bir varlık tarafından lanetlenmiş sanırım.

İlk ölen tombul etli ve küt/kızıl saçlı bir kız. Mutfakta uçan bir bıçak tarafından karnı deşilerek ölüyor. bağırsaklar yerlere saçılıyor. ölmeden önce bağırsaklarına içine doğru toplamaya çalışıyor.

Filmin sonlarına doğru, sadece, uzun ve siyah saçlı bir kız hayatta kalıyor. Sonra öğreniyoruz ki, evi lanetleyen varlığın gücü buna geçiyor ve kızı aynaya bakarken görüyoruz.

Sanırım bir sahnede de duvara asılı bir geyik kafası, bir adama saldırıp boynuzu ile adamı oyuyor.

Bazı sahneler yanlış hatırlanmış olabilir. muhtemelen 2004-2009 arası.

Şunlar değil:
See no Evil
The Haunting

not: başka siteden çevirdim. bulunamadı hala. merak ettim ve buraya da sormak istedim.

2012 filmi ama bi geyik kafası vardı, soradan birine girdi mi bilmiyorum. yarıya gelmeden kapadım, ileri ekşiciyim.

www.imdb.com
  • huzunbaz otuzbirci  (21.02.14 04:11:36)
feast (2005) - www.youtube.com

düşük ihtimal ama bak yine de
  • cthulhu  (21.02.14 05:11:44)
  • cthulhu  (21.02.14 05:30:23)
@huzunbaz otuzbirci

o degil ya. izledim. konusu alakasız ve bilindik film.

@ctulhu

"feast" degil. izledim onu. orda canavarlar var hem.

"flesh for the beast" olabilir belki. sonunu gorebileceğimiz bi yer var mı?
  • ermanen  (21.02.14 05:54:09)