Anneye 600 TL civari telefon onerisi

Whatsapp kullanabilecegi bir akilli telefon alalim diyoruz.

General Mobile Discovery mi alsak diye dusunuyorum, basit bir louncher ile kullanirsa pek sikinti olmaz sanki. Bir de kilif alinirsa cantada cizilme olasiligi da duser. 600TL ye var piyasada.

Babamda Lumia 720 var ve oldukca memnun, annem de kullanabiliyor. Anneme de Lumia 520 filan mi alsak yoksa?

nokia c6 var su anda, en sonunda telefon dayanamadi ekrani bozuldu. 60 TL verip degistirdik ama artik degismesi lazim telefonun.

bir anne için android veya windows mobile olması bence çok farketmez hangisi eline oturuyorsa hangisi gözüne hoş geliyorsa onu alsın.

  • zebragibi  (20.02.14 17:54:50 ~ 17:55:06)
520 şık gerçekten.kırmızısı uyabilir.şu var anneniz ufak tefek oyun oynamayı seviyorsa android alın.candy crush tarzı oyunlar wp8 e geç geliyor hatta gelmeyebiliyor.

  • amusan  (20.02.14 18:01:34 ~ 18:02:10)
Kullanirken zorlanmasin istiyorum, veyahut 2-3 sene sonra gelecek guncelleme ile kasmasin telefon. Android istememin sebebi programlar hala eski surumleri destekliyor, windows phone'da da boyle ise dusunmeden 520 al diyecegim.

Yurt disinda oldugum icin direk model soyleyecegim onu alacaklar.

Oyun oynamaz sanirim.
  • fakyoras  (20.02.14 18:01:49 ~ 18:02:03)
kullansın ama ilerde kasma olayıyla uğraşmasın diyorsan o fiyata WP alıcaksın.Ablamda 720 var 1 yıldır kullanıyor yavaşlama hiç yok.WP o olayda önde.Androidde Note 3 alsan o telefon 1 seneye yavaşlıyor.Kural gibi birşey bu.

  • amusan  (20.02.14 18:03:52)
S3 mini bence uygun kendisi icin.

  • insanlik icin buyuk bir adim  (20.02.14 20:04:14)
bende düşünüyorum da telefondan 16GB hafızalı ve 729 tl olandan üniversite ögrencisiyim bana olur mu acaba ses sistemi bozuluyor dediler general mobile de e bütçede kısıtlı.bana önerirmiydiniz?

  • portali  (21.02.14 09:17:21)
eger discovery alacaksan surdan al: www.ynsmagazacilik.com

olmamasi icin bir sebep yok, bende galaxy s3 var, ozellikleri hemen hemen ayni. adamlar 4.4'u destekleyecegini soylediler telefonun. yeni serilerinde herhangi bir problem bulunmuyor telefonda.
  • fakyoras  (21.02.14 10:22:40 ~ 10:23:24)