[]

denizli-aydın

istanbuldan denizli veya aydına göçeceğim. buraları bilmiyorum. nereden ev alınır. hangi semtler merkezdedir. sahibinden baktım ama yer adlarını bilmediğim için pek bişi yapamadım.
bütçem 100-120 bin lira civarı. 
semt diye bir şey yok bir kere. aydın - nazilli(aydın ilçesi)- denizli diyelim

nazilli aydın 45 km
nazilli denizli 90 km
aydın denizli 135 km

velhasıl denizli merkezde zengin kesime hitap eden yerler de var ortanca yerler de var. fakat aydın'ın halkı denizli halkından daha iyidir ama orda da 120bin'e çok güzel evler bulamayabilirsiniz 150 falan olursa site için garajlı falan denk gelebilir.

önerim nazilli. 120bine çok güzel evler bulabilirsiniz insanları çok iyidir.
  • a darkness coming  (20.02.14 16:05:39) 
Denizlide siteler mah, ulus, kinikli, camlik, mehmetcik, tugay, lise, istiklal, inonu, kibris sehitler, saltak, incilipinar gibi semtler eski en oturulabilecek semtlerdir bence. Cogu en eski semtlerdir. Merkez dedin mi oralar anlasilir. Ama ayrica bagbasi, yenisehir, servergazi gibi semtler vardir yeni yapilanan, aracin varsa uzak olmayan, baya nezih. Sevindik, ilbadi, karsiyaka ise getto, uzak dur.


  • kerbeee  (20.02.14 16:09:39) 
Yol sorun değil,rahat edeyim derseniz Kuşadası-aydın kendi aracınızla 45-55 dk sürüyor. Evler 100bin ile 999bin arasında. Ama düşük fiyatlardaki evler bile aydın veya denizli'deki muadillerine göre oldukça uygun olurlar.
+1 aydın insanı denizli'ye göre daha moderndir. (denizlililer alınmasın lütfen)

  • me gusta  (20.02.14 16:11:49 ~ 16:13:57) 
Denizli icin; kinikli, bagbasi, servergazi semtlerini tavsiye ederim. Kinikli universite etraflari camlik da yakin buraya,
bagbasinin kent ormanina yakin kisimlari da guzeldir; arkasi orman onu baraj manzarali olan yerler ki temiz hava yazin serin falan olur, ormanin dagin dibi buralar.
Servergazi de daha uzak fakat yeni yeni daha luks yapilasmanin oldugu taraf, daha pahali genelde.
Denizli minnak bi kent, ulasim her yere kolay, iste yeni altyapi vs. ile eliyuzu epey duzgun sehir, ha bir de egitim kalitesi cok yuksektir, cocuk falan varsa, dusunuyorsaniz bu da epey onemli bir parametre kanimca.
Universite olmasi dolayisiyla bir cok cafe, bistro hede hode var, iyidir denizli belli bir yastan sonra yasamaya.

Aydin, altyapi vs. olarak denizliye nazaran daha duzensiz ama sakin, sicak memleket. Malum deniz falan bir de. Guzel yer orasi da ama ne bileyim bana daha karmasik geliyor.
Nazilli icinse, catlarsiniz sikintidan, onun disinda ora da guzel.
  • elmali kurabiye  (20.02.14 23:02:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.