yıpranmış saçlar için tavsiye

saçlarımın ön kısımlarında yıpranma var kestirmek istemiyorum çünkü 1 yıldır uzatıyorum yaklaşık 15 cm kadar oldu o yüzden saçlarıma bakım yapacak doğal bir yöntem arıyorum internette elma sirkesi, zeytinyağı, yumurta falan yazmışlar ama emin olamadığım için buraya yazayım dedim. var mı bir tavsiyeniz

cinsiyet: erkek

Bence 2-3 cm de olsa kesilmeli. Öylelikle daha çabuk uzarlar. Saç kırıkken beslenemiyor.
çünkü saç dediğimiz şey hem kök hem uçtan beslenen bir yapıya sahip. Biraz kestirip bepanten ampul kırın şampuanınıza 2 tane. Bi de evigen miydi neydi e vitamini ampulü var. Çok hızlı ve sağlıklı uzatır saçınızı.

  • Flütist samur  (18.02.14 21:56:44)
Argan yağı ve de keratin bakımı tavsiye ederim.

  • kakao  (18.02.14 22:13:05)
benim saçlar direkt yandı. uçları alıp başladım yağa falan. yarım fincan kadar zeytinyağı + 10-15 damla badem yağı kullanıyorum hatta son defa evde varmış çam terebenti de ekledim 3-5 damla.
her banyo öncesi sürüp yarım saat kadar bekletmeliymiş. henüz iki defa kullandığım için etkisi için garantim yok maalesef. ama bana bahseden arkadaş öve öve bitirememişti yardımcı olur belki.

  • uzunuzunilgi  (18.02.14 22:58:41)