[]

Levent'ten Ataturk Havaalani'na Nasil Gidilir?

selam,

soru baslikta.

havas seferleri gecici olarak kalkmis taksimden.

tesekkurler

 
metrobüsle şirinevler oradan metro ile havalimanı.
Tabi önce mecidiyeköy metrobüse gitmen gerek.

  • basond  (18.02.14 21:27:54 ~ 21:28:13) 
levent'den zincirlikuyu'ya otobüs ile ulaştıktan sonra metrobüse binip merter ya da zeytinburnu durağında iniyorsun. oradan da havalimanı-aksaray metrosuna biniyorsun.

ya da taksim'den 96T'ye binip doğrudan havalimanına gidiyorsun. trafik meydanın altına alındığından beri 96T nereden kalkıyor bilmiyorum ama.
  • trinitrotoluen  (18.02.14 21:30:45 ~ 21:34:51) 
metro ile yenikapi (yeni acilan durak) oradan yh-1 otobusu olur mu?

yh-1'in kalkis saatlerini bulamadim ama
  • gerard  (18.02.14 21:44:33) 
havaş firmasının adı değişti havataş oldu. havatas.com internet sitesinde seferler kalktı filan demiyor ama bir arasanız?


  • avonkatalogu  (18.02.14 21:58:27) 
havaşın adı değişmedi. havataş başka şirket.


  • redsvienas  (18.02.14 23:27:22) 
Havaş'ı gaspettiler, havataş diye bir yandaş firma var. taksim point hotel'in ordan kalkıyor. çok tavsiye etmem ama, eğer havaş yok diye endişeniz varsa, bu gidiyor bir şekilde... Bol şans!


  • el yazisi  (18.02.14 23:50:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.