şampiyonlar ligi maç tahminleri

selam arkadaşlar,

aşağıdaki iki maçla ilgili tahminlerinizi alabilir miyim? aklınıza gelen skorları da sölerseniz memnun olurum, ben işin içinden çıkamadım.

manchester city - barcelona

leverkusen - paris st.germain

teşekkürler.

psg yenilmez.
barça üst

he skorsa sıraylan

2-2
1-3
  • jameskeenan  (18.02.14 16:50:36 ~ 17:11:07)
1-0
2-1

  • anonimyususer  (18.02.14 16:55:32)
psg yenilmez banko gibi ama çok düşük oranı, eğer yurtdışı sitelerinden oynamıyorsan. ben aynı şekilde bu akşam barça'nın da kaybetmeyeceğini düşünüyorum. pellegrini'nin barça fobisi yine ortaya çıkar. zaten son dönemde içerde chelsea'ye kaybederek o "iç saha özgüveni"ni de kaybettiler. agüero yok, bu da önemli bir etken.

o yüzden ikisine de şöyle sürprizinden bi' "MS 2" yapıştırılır bence.

edit: jameskeenan, city'nin daha sonra içerde chelsea'yi yendiğini söyledi. doğrudur. benim burda city'yi etkilemesini beklediğim faktör, iç sahadaki "yenilmeyiz biz" psikolojisi. city evinde hala çok güçlü, bu önemli bir avantaj. ama eski güvenle çıkamıyorlar artık, çıkamazlar. yenildiler çünkü bi kere.
  • der meister  (18.02.14 16:57:52 ~ 17:14:49)
3-2
1-3

  • onheil  (18.02.14 17:01:44)
2-0
1-2

  • armagan  (18.02.14 17:26:36)
1-1
1-2. bu şekilde oynayacağım ben de hatta.

  • xenophobe  (18.02.14 18:22:27)
sanırım barcanın yenileceğini düşünen bir ben varım.

skor tahminlerim, sırasıyla:
2-1
1-1

banko olsun diyosan kgv oyna ilk maça.
ikinci maç daha zor geçecek bence, psg yenilmez de bunun bankosu.
  • avifa  (18.02.14 18:53:24)
der meister'e tebrikler,

diğerlerimiz sınıfta kaldık :/

iyi geceler herkese,
  • camino real  (18.02.14 23:25:16)