TV Alacağım, bir bakın

www.samsung.com

bu tv fiyat/performans açısından nasıl? ayrıca vestelin falan tv'leri 400 hz smr iken bunun 100 hz cmr olması nasıl bir dezavantaj yaratır?

bütçe ne kadar onu söylersen daha iyi bi tavsiyede bulunabilirim.

  • rentts  (17.02.14 09:47:56)
tv için Samsung f/p olarak genelde en iyi markadır. işin uzmaları led televizyoları pek tavsiye etmiyorlar. hem daha fazla elektrik yiyormuş hem de ömrü daha azmış. lcd televizyonları tevsiye ediyorlar.

vestel konusunda ise vesteli hiç düşünmeyin derim. evde vestelin 2 beyaz eşyası var, ikisinden de illallah dedik
  • yemrem  (17.02.14 10:08:21)
@yemrem (karıştırmışsın sanırım)
led ler lcd lerden kesinlikle çok daha az enerji tüketir (%20-30 oranında)
www.diffen.com
şurdan da bakabilirsiniz.
zaten led in en önemli artılarından birisi de budur.
ayrıca ömrü de lcd ye göre daha uzundur.
  • rentts  (17.02.14 10:18:26)
Ben araştırma yaparken (geçen sene) f/p açısından en iyi tv olarak LG'yi bulmuştum. LM660s almıştım o zaman. Çok da iyi tv. Ama şimdi fiyatları nasıldır bilmiyorum, artmış olabilir belki.

  • alicia dominica  (17.02.14 10:22:15)
1500 liraya kadar dahili uydu alıcılı ve wifi lı bir led tv arıyorum ama 40 veya 42 inç arası.

  • calmdown  (17.02.14 10:36:17)
LG 42LA620S aldım ben bir kaç hafta önce. Linkini verdiğin samsung'un fiyatını bilmiyorum ama bu tv'yi mediamarkt'ta 1799'a veriyorlar. Hatta 100 lira daha uygundu ben alırken.

3D filan da var, wifi'dan internete girmek mi dersin, bilgisayarındaki dosyaları oynatmak mı dersin var epey özelliği.

Bizim evde yine 42 inç bir LG LED'imiz var 4-5 senedir kullandığımız. Renkleri filan çok hoşuma gidiyor benim. Aşırı canlı değil ve bağırmıyor. Daha doğal. Yine LG almak istedim o yüzden kendi evime alırken.

Tavsiye ederim.

Ayrıca 200 mhz :)
  • burfak  (17.02.14 10:37:19)
LG al, samsung pahalı oluyor.

  • cliquot  (17.02.14 10:38:15)
2 gün önce
www.vatanbilgisayar.com
bundan aldım.
1700 lira yanında 2 tane aktif 3d gözlük de var wifi li dahili uydu alıcılı.
  • rentts  (17.02.14 10:59:13 ~ 13:01:59)