der meister'den ne olur ileride? Noolacak bu çocuğun sonu?

der maister (şaka la şaka!) der meister nickli vakayı takdimimdir.

Bu adamın incelenmesi, desteklenmesi ve ziyan olmaması lâzım. Noolur bu çocuktan ileride?

Görüşleri alalım...

Bence çok can yakar, tam bir pompa makinesi.

  • armagan  (16.02.14 14:53:30)
vücuduna paralel bir penisi var, bomba seks yapar.

edit: kendi daha önce bildirdiği için şeyettim.
  • pain of liberation  (16.02.14 14:59:40 ~ 15:00:12)
almancası varsa buraya, almanyaya alalım, bir şeyler olur, en kötü devlet bakar.

  • fayfim  (16.02.14 14:59:59)
eski sevgilime benziyor. tabi küçüklüğü gibi. insanlar biraz konuşmasından rahatsız olabilir ama gayet sevişilesi bi çocuk. çok tatlı yenir ki.

  • disardayim  (16.02.14 15:00:40)
@disardayim; glori burada olsaydı sevişmek isterdi, tam ona göre ha. ama tabi glori artık olmadığı için der meister kardeşimiz asla sevişemeyebilir onunla.

  • pain of liberation  (16.02.14 15:05:46)
der meister'di sanırım geçen sene zilyon tane soru sorup delirtmişti beni, yine de sakinliğimi koruyup cevap vermiştim hepsine.

gıcık müdürüm afedersin.

fena halde yamuluyor da olabilirim.

kendi isteği ile memur olur bu çocuktan. dokuz-beş
  • [silinmiş]  (16.02.14 15:09:11 ~ 15:09:45)
@pain of. neden böyle bir şeyi bana söyledin bilmiyorum ama görürsem glori'ye iletirim :D

  • disardayim  (16.02.14 15:09:31)
Ben seviyorum bu elemanı. Zaten kıvrak zekası var, sırtı yere gelmez bence kendiliğinden.

  • aychovsky  (16.02.14 15:10:16)
ben de ümitliyim. niye sevmiyolar çocuğu anlamıyorum.

  • supergirl  (16.02.14 16:39:14)
@supergirl

meyvalı ağacı taşlarlar

@fayfim italyanca kasıyo, ingilizcesi fena diil, ama zekâsı fena!
  • compadrito  (16.02.14 16:40:11 ~ 16:46:52)
metalist macini cevirtmisti bi kere...futbol ulemasi olur...tabi firsat bulursa...

yaniliyor da olabilirim...
  • pisuvardandumancikartanadam  (16.02.14 20:06:29)
duman çıkartan abi, ne o? bi annatasana! bi tercüme etsene o dediğini... ben fitboldan annamıyom.

  • compadrito  (16.02.14 20:07:46)
@compadrito bi mac vardi dk 60 gibiydi olimpiyakos metalist maciydi...yunanlilar galip 2-0 son 30 dk...yanilmiyorsam bu arkadasti macin metalist lehine donecegini soylemisti...ve donmustu...

  • pisuvardandumancikartanadam  (16.02.14 20:57:24)
Hmm teşekkür ederim tercüme içün. Allah etmiye, bu çocuk şimdi Erman Toroğlu filan kimin bişey mi olacak yani???

  • compadrito  (16.02.14 20:59:49)
feminist olmamdan mütevellit çok kızıyor bana, ama daha küçük kızmıyorum ona. türkiye'nin geleceği der meister :)

  • rock n roll  (16.02.14 21:06:53)
erman hocayi hakaret Kabul eder gary lineker olacak...

  • pisuvardandumancikartanadam  (16.02.14 21:08:41)
her konuda bir fikri var ve evde deney yapan deli çocuklara benziyor. cocodancerla sevgili olmalarını istiyorum.

  • madeleine elster  (16.02.14 21:08:47)
Zevk icin kardesinin kolunu kiran adam degil mi bu ya :) bikac yil onceydi tabi bu.

  • kedidir o kedi  (20.02.14 02:57:47)
o değil de bazen bir entry görüyorum sözlük'te, "aha!" diyorum, "tam benim düşündüklerimi yazmış". sonra bir bakıyorum, bu veledin adı çıkıyor yazar olarak. üç-beş kere oldu bu olay en az. diyeceğim o ki ya bu çocuk çok olgun düşünüyor ya da ben hala ergenim düşünce bakımından.

bazen fazla geveze olduğunu düşünsem de iyi çocuktur, bilgili çocuktur. ileride harcanır muhtemelen :(
  • devilred  (20.02.14 03:19:34)
@devilred - sen gene iyisin! ya ben? bazen, ''ulan ben nasıl akıl edemedim bu itnenin akıl ettiği şeyi?'' diye kızıyorum kendime! devlet korumasına alınmalı ve özel olarak eğitilmeli. ben de harcanmasın diye sordum bu soruyu zaten.

@kedidir - büyüdü abisi! kırk yaşında oldu o şimdi!
  • compadrito  (20.02.14 03:59:41 ~ 04:24:41)
guitarissimo okuyor buraları, kol kırmalı şeyler yazmayalım lütfen, "manyağa çattık" deyip evden atacak adam.

o duyuruyu buldum. ekşicilerin/duyurucuların bazı şeyleri fazla ciddiye alıp gereksiz yere kasıntı cevaplar vermesi nedeniyle, tepki olarak açılmış bir duyuruydu. gördüğüm kadarıyla amacına ulaşmış. cevaplar zaten şahaneydi, üstüne bir de beni kol kıran olarak hatırlayanlar var. tabii ki kolunu falan kırmadım kardeşimin. buradaki linç kültürünü biliyorum, kol kırsam gelip buraya mı yazarım? ha büyük eşeklik, hıyarlık yapmışım yine de o duyuruyu açarak ama olsun, hep yaptığım şey.

ben burdaki herkes benden nefret ediyo sanıyodum ya, sağolun. ama compadrito abim kusuruma bakmasın, hala benimle efsanevi dalga geçtiğini düşünüyorum. yok gerçekten müthiş bir cevhersem, şu kardeşinize bi' yol gösterin de italya'ya veya almanya'ya bi yerleşsin. orda alır yürürüm ben kendim, enginlere sığmam taşarım. burda hiçbi şey gelmiyo içimden. artık evleniyo muyuz burs mu buluyoruz napıyoruz bi şey yapalım bence.
  • der meister  (20.02.14 04:35:21 ~ 04:44:09)
@der meister

disaridayim senin için gayet sevişilesi çocuk, yenir ki bu! dedi,

fayfim abin, almanya'ya alalım dedi,

bi soru sorduk, herbişeyin tamam oldu! değerlendir fırsatları... ungratefulluğun lüzûmu yok, sen bize hâlâ efsanevi dalga geçiyo diyon, ayıboluyo!
  • compadrito  (20.02.14 05:04:04 ~ 05:05:15)
seviyorum ya, tatlı çocuk.
pek saçmaladığını falan görmedim, insan gibi mantıklı mantıklı yazıp çiziyor.
ama çok itip kakıyorlar.

ben, "su yolunu bulur" diyorum.
o potansiyele sahip bence.
  • blatta hiberna  (20.02.14 05:09:26 ~ 05:09:55)
@der meister

blatta kedicanı duyurudaki en entelektüel yazarlardan birisi. sağlam hayat görüşü var. sadece kediden annamaz. malın iyisinden de annar. görevi aldın olm! akacan ve yolunu bulacan!
  • compadrito  (20.02.14 05:15:36)
türkiye ligi ve türkiye ligindeki takımlar hakkında konuşmasın bence. yanlış anlaşılıyor, bu yüzden de avrupa takımları ile ilgili görüşlerine önyargılı bakılıyor.

  • wazzap  (28.02.15 22:31:08)
bu adamı tee uludağ sözlükten bilirim.

kendisi için ideal kariyer şudur; bunu alamanya filan gibi işsiz vatandaşına çalışmadan hayatını idame ettirecek para veren bir ülkeye atacan. bu zaten asosyaldir, alır mayışını evde işte, polonya bölgesel amatör lig 3.grup 8.sıra takımının detaylı analizini yapar, arada fm de sırayla 14687. isimsiz cisimsiz takımla geceleri heder eder, mutlu mutlu yaşar gider.

bu heriften bu olur, bu adamdan bilim adamı yaratmaya çalışıp dengesini bozmamak lazım.

bilgisayarda yazmalı çizmeli rapor hazırlamalı bir iş lazım buna, aksiyonlu saha işleri bu adamın ölüm fermanı olur.

penisi ve seks hayatı hakkında bir fikrim ya da tahminim yok, olmasını da istemem zaten ya banane.

özetle, severim ben bunu iyidir. artist gıcık bi tip değil.
  • wilhelmwasmuss  (28.02.15 22:53:50 ~ 23:01:59)
Belirli işleri iyi yapıyor. Aç kalmayacaktır.

  • humblebirth  (28.02.15 23:14:08)
bu çocuk ileride olur, kafa sağlam.

  • basond  (17.11.16 22:32:16)
Der meister'dan güzel yemek sepeti olur.

  • basubadelmevt  (17.11.16 22:37:30)
muhasebeci.

  • alkolsuz icecek  (04.08.17 23:23:04)
oha

@alkolsuz içecek naptın sen ya/:
  • elorelia  (04.08.17 23:26:58 ~ 23:34:47)
niye hortlattınız yav bu başlığı. der meister ile görüşmek isteyen sıraya girecek.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.08.17 23:28:28)
Kendisi samimiyetten uzak birisi. Benim gibi kilo da almış. Yıllardır hep beğeni kaygısıyla iş yaptığından çoğu şeyi kolpadır.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (30.10.17 02:02:53)
sadece duyurudan taniyorum, takip ediyorum. yolunu bulur bence.

  • robokot  (30.10.17 02:19:43)
@qazedcsrfvtyhngujmkol, acınası bir eziksin, fazlası değil. yardımcı olmak için insan gibi defalarca kez söyledik sana psikolojik destek al diye. ne tür bir ruh hastasıysan artık, cevabı beğenmeyince hakkımda duyuru arayıp cevap yazmışsın. lol.

  • der meister  (30.10.17 08:47:45)
mahallemizin bebesine laf ettirtmem gardaş hayır mı??!!!

  • regardless of what they say  (30.10.17 09:28:05)
sevdiğimiz bir kardeşimiz.
Fakat on yıl boyunca kendisinden haber almasak da on yıl sonra pat diye karşımıza çıksa, şu anda ne planlıyorsa onlardan alakasız bir yerde olacağını düşünüyorum. (kötü manada değil, farklı manasında.) Neden böyle düşündüğüme dair bir dayanağım yok.

  • sopiro  (30.10.17 10:13:07)