[]

Pasaport ve Vize Sorulari

selam,
bende bu yeni bordo pasaportlardan var. 2015 temmuza kadar da gecerli. bu tarihten sonra pasaport defterini tutup sadece gecerlilik tarihini degistirebilir miyim, yoksa bombos yeni bir deftere mi gecmem gerekir?

bombos deftere gecersem, eski defterdeki vizeler falan ne oluyor?

tesekkurler

 
elindekinin tarihi bitince onu kesinlikle kullanamıyorsun, gidip sıfırdan pasaport başvurusu yapıp yenisini alman gerekir ama vizeler ne olur onu bilmiyorum.


  • tolga asp  (16.02.14 08:20:42) 
Yeniden pasaport başvurusu yapıyosunuz süresi bitince. Eski pasaporttaki geçerli vizeler için de iki pasaportu yanınızda taşıyıp gidiceğiniz ülkeye girerken polise birlikte gösteriyosunuz, sorunsuzca ülkeye giriyosunuz.


  • jpsartre  (16.02.14 08:21:14) 
pasaport tarıhı bıttıgınde gecerlı olan vızen varsa ıkı pasaportu tasıman kosuluyla gecerlı o vızeler.


  • the knight of the apocalypsy  (16.02.14 08:39:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.