Los angeles dil okullari

Arkadaslar 6 aylik dil okulu planim var ama okula karar veremiyorum. Turk populasyonunun az oldugu bir okul istiyorum. Los angelesta olmasi gerekiyor. Buldugum okullar sunlar
Kaplan
Ucla extension (bu cok pahali eleyebilirim)
Fls -citrus college
Embassy ces
Ec - los angeles.
Bu okullarin fiyatlari asagi yukari ayni ucla haric(iki kati fark var)Benim niyetim is bulabilirsem bir yandan calismak. Birde new york film academy'nin film alaninda workshoplari var 9haftalik falan uydurabilirsem onlarada katilabilirim bir yandan. Oraya gittikten sonra ucuz bir arac almayida dusunuyorum, toplu tasima yok gibi birseymis anladigim kadariyla

ucla en iyi seçenek.

  • sayns  (15.02.14 14:02:17)
Bence de öyle ama diğer okullar 6500$ ucla 13500$. çok büyük fark olmasa düşünebilirdim. Çoğu kişi mba yada akademik düşünmüyorsan ucla gerek yok diyor. benim de pek öyle bir niyetim yok aslında. o yüzden Kaplan yada ELS arasında seçim yapmak istiyorum. Los Angelesta bulunan birinin çok yardımı doknurdu şu anda

  • sabor  (15.02.14 14:47:46)
ucla harici diğerleri arasında çok fark yok. türk popülasyonu da aşağı yukarı aynıdır diye tahmin ediyorum.

  • sayns  (16.02.14 16:13:49)