[]

ingiltere vizesi

Selam,
Daha once isvicreden basvurup 3 senelik almistim. Simdi hala isvicre'de yasamama ragmen su an istanbul'da bulundugum icin buradan basvurayim ki ben donmeden ciksin diye dusunuyorum.

Belgeleri tamamlayip gotursem istanbul'dan kac gunde cikar? Bir de vize ciktiktan sonra ofislerine gidip alabiliyor muyum? Eger evetse, cumartesi de alabilir miyim?

 
Mecidiyeköydeki aracı kuruma bırakıyorsan.şuan bence daha hızlı çıkar.ben yaz için 3 hafta beklemiştim.


  • şapkasız çıkmam abi  (15.02.14 10:43:02) 
benim 10 günde çıktı. şu sıralar yoğun değil ortalama 2 haftada çıkıyor. gidip ofisten alabiliyorsun. ama cumartesi olayını bilmiyorum. başvurun ne kadar inandırıcıysa o kadar çabuk geliyor, adamlar araştırıp soruşturmakla uğraşmayıp basıyor vizeyi.


  • bubezleeb  (15.02.14 13:14:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.