sadece youtube'a giremiyorum

farklı wireless bağlantıları üzerinden denedim. neredeyse bütün tarayıcılar üzerinden denedim. bütün sitelere sorunsuz girebiliyorken, 2 gündür youtube'a giremiyorum. bu salak durumun sebebi ne olabilir?

DNS ayarlarınızı değiştirdiyseniz başka bir DNS deneyin, veya otomatiğe alın.

  • metalik  (15.02.14 01:42:54)
dns değişikliği de sorunu çözmüyor. çok ilginç bir durum.

  • yokumbenburda  (15.02.14 01:51:42)
küçük bir ihtimal cache dosyalarını temizlemek belki çözüm olabilir.

  • clones  (15.02.14 02:02:16)
clones+1

youtube sitesine girip buna rağmen sadece video açılmadığında cache (önbellek) temizliği işi halletmişti. Çok dolmuş kısacası.
  • d max  (15.02.14 02:23:51)
bilgisayarım>c>windows>system32>driver>etc>host dosyasını silip, ccleaner ile tarama yapıp deneyin.

  • pavlis  (15.02.14 02:36:43)
arkadaşlar yukarıda söylenilenlerini hepsini yaptım ama malesef yine youtube'a ulaşamıyorum. farklı wireless bağlantısı üzerinden de ulaşamadığıma göre bilgisayar kaynaklı bir sorunla karşı karşıyayım. bilgisayarda bu yönde ne gibi bir problem olabilir? bu konuda fikir beyan edecek arkadaşlar var mıdır? işin garip tarafı 2 gün önce gayet sağlıklı bir şekilde girebiliyordum.

  • yokumbenburda  (15.02.14 03:02:35)
belki kullandığın antivirüs programı, güvenlik duvarı yada başka bir program engelliyor olabilir. iki gün önce bu durum durduk yere mi oldu?

  • clones  (15.02.14 03:17:29)
evet, durduk yere oldu. antivirüs programı olarak avast kullanıyorum. ondan kaynaklı bir problem olabilir mi?

  • yokumbenburda  (15.02.14 03:36:23)
evet avastla alakalı olabilir, çünkü şöyle bir şey buldum
forum.avast.com

burdaki sorunu yaşayan kişide çözümü şöyle bulduğunu belirtmiş;

fixed it by my luck
i tryed disable shield but avast frozen
*reboots* *disable real-time shields* oh worked!
*activate shields* it still works ^_^
thanks anyway

avast'ın güvenlik duvarı ile alakalı olabilir. etkisiz hale getirip o şekilde youtube'u açmayı deneyebilirsin.
  • clones  (15.02.14 04:56:25)
avast'ı kaldırdım. sorun yine çözülmedi. kafayı yiyecem.

  • yokumbenburda  (15.02.14 05:08:05)
sistemi geri yükle dostum

  • thehunterofthenight  (15.02.14 06:30:46)
iki gün önce aynısı bendede oldu. ben bilgisayarı 3 defa kapayıp açınca sorunu çözdüm valla.

  • camiroquay  (15.02.14 09:58:23)
sistemi geri yükledim. yine sorun çözülmedi. ben böyle bir şanssızlık görmedim.

  • yokumbenburda  (15.02.14 20:15:26)
arkadaşlar var mı başka çözüm önerisi olan?

  • yokumbenburda  (15.02.14 21:31:26)
soruna çözüm bulamadım. niçin ve nereye tik koyacam anlamadım? kafan güzel sanırım?

  • yokumbenburda  (16.02.14 04:23:31)