Fluence'de Cruise Control Nasıl Çalışıyor ? (Bulamadım iyi mi?)

Direksiyonda sadece + ve - tuşları var. uzun falan da bastım ama olmadı. nedir bunun yöntemi?

ayrica aktif etme tusu olabilir. yanlislikla basilmasin direksiyondaki tuslara diye oyle bir sistem oluyor genelde.

  • she was my baby  (14.02.14 16:57:12)
Direksiyonda aktif etme ve hız artırma azaltma olmalı baktın mı?

  • şapkasız çıkmam abi  (14.02.14 16:59:00)
fluence tuch modelde kol dayaman yeri ile vitesin arasında. Tuşun bir yönü limitör bir yönü sabitleyici.

  • poseidon1  (14.02.14 17:02:26)
direksiyonda bi tarafta R-O tuşu var, diğer tarafta +/- tuşları. yolda giderken bakındım, hepsine bastım ama yemedi :)

  • brkylmz  (14.02.14 17:02:48)
Poseidonun dediği gibi kol dayama yerindeki tuşa basıp sonra direksiyon üzerinden ayarlayacaksın

  • şapkasız çıkmam abi  (14.02.14 17:21:39)
R-0 aktif deaktif yapan tus + ve - ile de hız ayarlıyorsun

  • şapkasız çıkmam abi  (14.02.14 17:22:35)
@rain when i die;

internette herkes olayı kanıksamış detaylar üzerine konuşuyor :) şurdan arttır şurdan restart'la falan diye. ama sanırım poseidon'un dediği yerde bi tuş var. önce ona basmak lazım. deniycem yola çıkarken.

saolun varolun.
  • brkylmz  (14.02.14 17:39:43)
Beni çalıştır butonu olmasi lazim

  • tsubasa  (21.12.14 19:15:12)