VETERİNER: Anadolu yakası, bilgili, uzman, KEDİ için

Bizim kedinin derisinde ve ağzının kenarlarında bişeyler var. Siyah siyah, yayılıyor. Veterinere götürdük, bişey olmaz dedi, aradan aylar geçti, iyice arttı, kaşınıyor, huzursuz. Veteriner şöyle bir bakmış geçmişti.

Şimdi, şöyle bir bakıp geçmeyen, güzel muayene edecek, uzman bir veteriner arıyoruz. Anadolu yakası hatta maltepe/kadıköy tercihimiz çünkü uzun araba yolculuğuna gelemiyor bizim sultan. Var mı tanıdığınız?

www.anacondavet.com
kedimiz çok büyük bir rahatsızlık geçirmedi ama her konuda ilgili idiler.

bir de evimize yakın bir veteriner var aşı yaptırdığımız;
www.denizativet.com.tr
(Anıl Bey)
  • demoniclewinsky  (14.02.14 14:10:34)
resul keleş

pedalizavet.com

yetkin ve ilgilidir.
herşeyden önce iyi bir hayvansever, gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

edit: web sitesine ilk defa girdim de şöyle bir fotoğraf var sizin kedinizin hastalığı böyle birşey mi?
pedalizavet.com
  • azizakin  (14.02.14 14:19:22 ~ 14:22:18)
Caddebostan'da Ködi Veteriner Kliniği var.

www.kodivet.com

Lale Engeci benim köpeğimin de veterineri aynı zamanda. Özellikle kediler konusunda çok bilgilidir, tavsiye ederim.
  • spooky  (14.02.14 14:33:09)
Gönen Kaya.

Biz çok memnunuz.

Atatürk Cad. Orta Sk.No:4 D.3 Sahrayicedid-Kadikoy-Istanbul 0532 576 13 03 0216 386 30 30
  • al-se  (14.02.14 15:22:36)
www.eosveteriner.com

bahariye'de. gayet ilgililer.
  • dinsiz adam  (14.02.14 16:45:24)
vet tavsiyesi vermiycem ama, aknedir o, batticon sürün.

  • mutevazi  (14.02.14 18:04:38)