bacak ağrısı

selam, birkaç gün önce spora başladım. ilk gün bacaklarım çok ağrımıştı, ağrı azalır diye beklerken bugün daha şiddetlendi. yürüyemiyorum, oturup kalkamıyorum, işkence gibi resmen. sıcak su, kas gevşetici krem hepsini yaptım aynı hala. doktora mı gideyim?

Ağrı kesici de çak. Kas gevşeticiyi hap olarak da almak daha iyi etki yapıyor. Becerebildiğinde yavaş tempo yürüyüş yap, oksijeni bol bir ortamda.

  • arnold schwarzeneger  (14.02.14 10:24:25)
1 hafta dwevam eder sonra azalir normal yani doktorluk bi durum yok bence

  • basond  (14.02.14 10:34:56)
kas agrisi ve kemik agrisi farkli seyler.
eger kemiklerin agriyorsa = bir sorun var = muhtemelen hareketleri yanlis ve bilmeden yapmak = doktor.

kaslarinin agrimasi cok dogal. her gun agriyor olmasi iyi bir sey. calismayan kaslar calismaya baslamis. zorlanan kas abuk subuk ve yamuk yumuk hareketler yapilmasidigi surece, kaslarin iyi bir sekilde zorlandigini gosterir. ve nasil bir egzersiz / spor yapiyorsan, ya da trainerin varsa o, seni iyi calistirmis demektir. no pain no gain calisir. kaslarin hayirli olsun. devam.

edit: kemik demisim ama eklem yeri agrisi olacak o. lksjdflkasd kemik degil.
  • fauxhumanitas  (14.02.14 12:41:48 ~ 16.02.14 15:51:01)
ilk günden sonra ağrıyor diye spor yapmadıysanız, hamlık daha zor geçer. 2. gün bile hafif zorlasaydınız kendinizi, öyle öyle çözülüp alışacaksınız

  • fallopian  (15.02.14 05:36:15)
ağrı geçene kadar dinlen, geçecektir ;)

  • thehunterofthenight  (15.02.14 06:28:39)