Yarın Şu Diz Üstü Bilgisayarı Alıyorum Sizce Nasıl?

www.monsternotebook.com.tr

Ayrıca 120GB Kingston® SMS200S3/120G mSATA SSD Disk SATA-III 6GB/sn (Okuma : 550 MB/s - Yazma : 520 MB/s)

m sata olmayanı ekliyorum 3900e geliyor.
Nasıl sizce?

Ayrıca TAX FREE den %12 de iade alacağım inşallah.

bence gerenk yok mayk. ciddiyim bak. marjinal fayda oranı diye bir şey var:)
1500 tl ödeyip alacağın bilgisayardan alacağın zevk %85 ise bunda da %100 olacaktır. kullandıkça artık o zevk oranı geriler ve eşitlenir vs. alma, değmez. o paraya cidden öküz alınır.

  • yapma volkan  (13.02.14 19:30:57)
@yapma volkan hocam oyun bilgisayarı alıyorum ama kendime başka gtx ekran kartı olan ürün bulamadım olanı msi ge 60 bu üründe ondan çok daha iyi

  • colorwithnotexist  (13.02.14 19:32:53)
SAKIN monster almayain, SAKIN! bu fiyatlara msi'larin g serisi var onlardan bakin. Kasalar zaten msi'in urettigi kasa, gorunus acisindan da bir fark yok

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (13.02.14 19:33:21)
ashdgahsfs sakın monster almayın sakın. al kardeşim bir şey olmaz ben de ms kasa kullanıyorum senin pc'nin aynısı cpu ve gpu bir alt nesil sadece. ben de 2700'e almıştım hemen teslim en ufak bir sıkıntı çıkarmadı. ısınma olayına değinmek bile istemiyorum ms kasaların soğutma sistemi gayet iyi çalışıyor 80 dereceyi geçemedi daha ne gpu ne cpu en yüksek ayarlarda.

bilmeden konuşanları da dikkate alma. msi daha kurumsal bir firma olduğu için daha ince tasarımlı kasalar kullanıyorlar çünkü bizim mal tüketici kitlemiz hem oyun laptop'ı olsun hem ince olsun istiyor dolayısıyla noluyor ısınma da ısınma.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.02.14 19:36:02)
canavar bu :)

  • cunupkral  (13.02.14 21:50:20)