[]

trt olimpiyatlar

yahu bu adamlarin spor diye kanali var. gunduz hadi tek tuk olimpiyat yayini yapiyorsun. aksam da banttan yayinlasan soyle kolaj yapip millet izlesin.

bu kadar sig mi bu adamlar yaa. buz dansini gectim yasak mi degil mi bilmiyorum. ama bir suru brans var banttan yayinla iste. hepi topu 15 gun devam edecek. sacma salak eski arsiv goruntuleri ve kimsenin izlemedigine emin oldugum spor tartisma programi yayinliyor.

soru: burada trt calisani var mi? ve yorumlariniz

 
olimpiyatları mahvettiler. dün akşam buzhokeyi maçları vardı saçma sapan futbol özetleri verdiler.
devlet kanalı olunca ihaleye verilen para filan umursanmıyor heralde. buzpateni vermemelerine değinmiyorum bile.

  • Sarix  (13.02.14 07:35:15) 
olimpiyatları adam gibi takip edebilecek bir sopcast linki falan varsa yazın mutlaka.


  • jaaaccckkk  (13.02.14 09:22:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.