Post-rock için Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi

Max. 250 liraya kulaklık alacağım. Genellikle post-rock, post-metal, arasıra da trip-hop, caz falan dinliyorum. Ne önerirsiniz?

Ek soru: image.made-in-china.com Şu görseldeki gibi kulağın içine iyice giren modeller (ayrı bir adı var mı bilemedim) uzun vadede kulağa zararlı mıdır? Ben şu tiplere alışkınım ama bunlar genelde alt seviye modeller oluyor sanırım. s2.thcdn.com

kanal ici modeller, yuksek sesle dinlersen zararli tabii ki cunku kulaga cok yakin, sesi neredeyse direkt beynine veriyor :P Kulak ici kulakliklarin da gayet kaliteli modelleri var. Parayi verenin dudugu calmasi soz konusu biraz. Rock icin sennheiser ya da urbanears iyidir genel olarak, akg de iyidir ama cok kullanmadim.

  • fortisvita  (12.02.14 23:29:22 ~ 13.02.14 01:08:01)
Sennheiser diyor çekiliyorum ki alt tarafa birazdan sennheiserı kötüleyecek arkadaşlar gelecek.

  • kablelvuku  (12.02.14 23:37:46)
Sennheiser kulak içi modelleri şiddetle tavsiye ederim. şu an kulaklarımda

  • tanrı  (12.02.14 23:51:26)
sennh. türkiye pazarına giren sayılı markalardan.halkımız da tek onu bilir onu söyler.ben westone um1 diyorum.hiçbi yere gitmedim buradayım.

  • enginornek  (12.02.14 23:54:13)
(bkz: marshall major)
rock müzik için biçilmiş kaftan kulak üstü modeli, ayrıca çok şık.

  • baba jo  (13.02.14 00:16:49)