[]

araba yaglama yaptiran

1500 cc dizel ford arac yaglamasi ne kadar tutar?

yakinlarda arabasinin yagini degistiren var mi?

tikler 1-2 saat sonra

 
1.4 dizel fiesta sahibiyim. Eskişehir'de yağ, yağ filtresi, polen ve hava filtreleri işçilik dahil 160-170 arası bir şey ödedim son yağ değişiminde.


  • Dr_Stat  (12.02.14 17:43:40) 
ben istanbul'da 1.4 benzinli fiesta'ma bakım yaptırmıştım. bujiler, hava-benzin-polen filtreleri, ön fren balatası, arka silecek için toplamda 300 TL verdim.

bakım: 165 TL
fren balatası: 110 TL
silecek: 30 TL

yağı kendim dışardan almıştım, castrol tam sentetik. sanki 65 lira filandı.
  • i was me but now he s gone  (12.02.14 17:58:21 ~ 17:58:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.