Başvuru formunu pdf olarak gönderen ik'cıya ne yapmalı?

Selam işsiz dostlarım.
Çalışmayı istediğim bir yerde eleman aranıyormuş, tesadüfen tanıdık da çıktı iş olacak gibi duruyor ama sorun şu ki bu tipler illa mail ile başvuru alıyoruz diyorlar.Normal cv kabul etmeyip kendi 5-6 sayfalık formlarını gönderip bunu doldurup geri yollayın diyolar. iyi hoş ama korumalı pdf yi ben nasıl düzenleyim şimdi.haker kadrosuna da eleman aramıyolar ki bu test diyim :)
Ne tavsiye edersiniz?
Pdf deki korumayı kaldıran program tavsiyeniz varsa o da olur.

1. print
2. doldur
3. tara
4. e-mail ile gönder
  • dafuq  (12.02.14 10:05:33)
pdf versiyonu yeni ise üserine not düşebilmen mümkün. not olarak doldurabilirsin. ya da pdf'lere doldurulabilir alan tanımlanabiliyor, korumalı da olsa belki öyle ayarlamışlardır şansına.

ikisi de olmazsa, o zaman mecburen dafuq'un dediği.
  • loveinaflipbook  (12.02.14 10:10:45)
@2 (y)

  • rahmetli de kotulerdi  (12.02.14 10:10:46 ~ 10:11:03)
yok arkadaşlar baya bildiğin düz pdf yapmış adamlar tıklanmıyo bile boşluklara. ben onu alırda el yazısıyla doldurursam okuyamaz adamlar baştan kaybederim diye korkuyorum

  • genc irisi  (12.02.14 10:27:29)
Ekran caps al öyle doldur tekrar PDF e donustur

  • basond  (12.02.14 10:35:22)
Caps al, printte metin baloncuklariyla doldur(biraz ugrascan ve dandik olma ihtimali var)

  • mukrime  (12.02.14 10:54:23)
nitro pro pdf yüklenir trial süresi baslatilir.

edit tabine tiklanir ocr secilir. metindeki tüm yazilar secilebilir degistirilebilir hale getirilir.

ilgili yerler düzenlenir. editten kutucuk mutucuk eklenerek de yazi girilebilir.

belge kaydedilir imzalanip atilabilir. gönderirken siz de killigina koruma ekleyebilirsiniz.

korumali oldugu icin degil metin degil resim formatinda oldugu icindir düzenleyememeniz belki de. yok koruma varsa farkli kaydet denip korumasiz kaydedilir. sonra dediklerim uygulanir.
  • wiillii  (12.02.14 11:27:38)
Yahu ara sor sadece. Belki özellikle el yazısı istiyorlar ve sana bundan bahsetmeyi unuttular bilemezsin. Bir telefon yahut bir mail yeterli

  • Absinthe75c  (12.02.14 14:06:19)