Oyun için masaüstü toplama

oyun laptopu alacaktım. aklımı çeldiniz. çocukluğumun masaüstü günlerine geri dönüyorum o zaman.

2000-2500$'a kadar toplanabilecek en iyi masaüstü nedir? ve bu fiyata 3-4 yılda çıkacak bütün oyunları kaldırabilecek bir bilgisayar toplanabilir mi?

ya da direkt toplanmışını alabileceğim iyi seçenekler var mı?

not: başka nereye sorabilirim? donanımhaber'e mi? ya da yabancı forum? kuzey amerika'da topluyorum çünkü.

in inventus we trust

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (11.02.14 21:12:31)
bilgisayar;
intel i7 3770k 3.5ghz ivy bridge
corsair psu 1200 gold ax ( birden fazla ekran kartı bağlamanız için yeterli güç)
seagate 2tb sata3 7200rpm ( arşiv amaçlı )
corsair hydro sıvı soğutma ( işlemci için )
corsair 1600mhz 32 gb ram
corsair 240 gb ssd ( işletim sistemi )
corsair 120gb ssd ( photoshop, illustrator için stratch disk, daha hızlı kullanım sağlar )
seagate 1tb ( içerisinde machintosh kurulu )
samsung dvd yazıcı
gigabyte gtx 780 3gb ekran kartı ( 1 ay olmadı sanırım alalı, sanal marketimden, garantili )
gigabyte g1sniper3 z77 anakart
cooler master hayvan gibin kasası
klavye + mouse / logitech g90

sanal marketimden alındı çoğu, temmuz 2012 de, yani bu temmuza kadar garantisi devam ediyor. 6500tl ( şu an toplamaya kalkarsanız aynısını 7800 tlden fazla )

yazdıktan sonra gördüm yurtdışında olduğunuzu :) ama sistem örnek olabilir en azından size :) iyi çalışmalar
  • busuta  (11.02.14 21:54:25)