[]

Espresso ve filtre kahve için sizce nasıl?

www.tchibo.com.tr
 
aynısından var bizde, filtre kahve yapıyoruz gayet de güzel. tabi kartuşla çalıştığını biliyorsundur diye tahmin ediyorum.


  • safepassage  (11.02.14 12:56:19) 
Evet biliyorum, 80 tanesi 55 liraymış. Almayı düşünüyorum bakalım.


  • redeath  (11.02.14 13:02:33) 
10dk önce bende satın aldım. umarım iyi birşey cıkar. bu arada nette %10 indirim kodları var almayı düşünürsen onu da kat hesaba.


  • harhar  (11.02.14 13:27:11) 
makinenin tasarımını çok beğeniyorum, lakin kapsüllü makinelerde taze kahve içemeyeceğinizi de hesaba katın. gerçi ben olsam alırdım herhalde bulunsun diye, vay derdime yanayım.


  • marikaki  (11.02.14 14:08:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.