yemeden önce düşünür müsünüz?

örneğin saat geç olmuş birazdan uyuycam ya da şu saatten sonra yememeliyim diye bir şeyi yemekten vazgeçer misiniz? ya da bir şeyi yemeden önce kalorisi kaçmış diye bakar mısınız?
cinsiyetiniz, spor yapıp yapmadığınız ve kilonuzdan memnun olup olmadığınızı da yazarsanız sevinirim.
az önce dolaba gittim can sıkıntısından, sırf saat nedeniyle meyve yemekten vazgeçtim mesela. bu size de oluyor mu?

Hicbir seyi dusunmuyorum. Canim isterse yiyorum direkt. Spor yapiyorum, kilomdan memnunum. 18/k/44 kg

Edit: Boyum 1.60 ama
  • Idonthaveausername  (10.02.14 21:26:25 ~ 22:16:48)
Uyumaya yakın saatlerde sadece yoğurt yerim. Çocukluktan gelen alışkanlık belli bir saatten sonra yemek yemem istisnalar haricinde. Erkeğim, kilomdan memnunum.

  • jamalbsf  (10.02.14 21:27:43)
Söz konusu yemekse gerisi teferruattır. 23/K/50kg

Ek: ye gitsin bacım, meyveden ne olucak ya. Afiyet olsun.
  • pandispanya  (10.02.14 21:27:53 ~ 21:36:10)
bazen vazgeciyorum hep degil.. nadiren vazgeciyorum aslinda
kalorisine bakmiyorum, bazen merak ediyorum bakiyorum ama
erkek, spor artik yapmiyorum, kilodan memnun degilim gobek var. ama neden var vazgecmemekten iste
meyveden bir sey olmaz ya yiyin gitsin 2 tabak yemeyecekseniz tabi
  • babamasoliimbananickaldirsin  (10.02.14 21:28:12)
Düşünürüm. "Bu saatte bir şey yenmez ama..." derim ve kendime bi bahane bulur yine yerim. Yani düşünürüm ama pek engelleyemem kendimi. Vicdan azabı duya duya yerim yiyeceğimi.
Kadınım. Spor yapmıyorum. Kilomdan da memnun değilim. Kısacası benim yaptığımı yapma sen.

  • proculianus  (10.02.14 21:28:18)
yarın spora başlıyorum, yiyebilirim. çok düşünmem. kilo problemim var ama az. 1 aya normale gelirim. kadın/29

  • rock n roll  (10.02.14 21:28:46 ~ 21:30:11)
Her istediğimde yerim diyen insanların kemiksiz 30 kilo olması kahır sebebi değil de nedir? Ben düşünürüm, yatmadan önce yemek yemem pek zira uyku kötü geçiyor. Ama meyveyi her saat yerim. Kalori saymam, mümkünse işlenmemiş şeyler yemeye çalışırım.

  • whoosie  (10.02.14 21:31:27 ~ 21:32:20)
bakmam, yerim.

19 / E / 271

(80 kiloyum, yemeyi 3-4 saat önceden kesmeye çalışırım ama genelde kesmem. kalorisine de bakmam. kilomdan memnun değilim, 7-8 vermem lazım. alt tarafı meyveymiş, göm gitsin bence, bi şey olmaz)
  • der meister  (10.02.14 21:33:18 ~ 21:34:21)
az sonra patates kızartması ve sarma yiyeceğim. gece için de ekler siparişim var. hiç düşünmüyorum.
k, spor az, memnumum

  • madeleine elster  (10.02.14 21:35:36)
zayıf olduğum için sorun olmuyor fakat paketlenmiş ürünleri yemeden önce düşünüyorum. hepsi kanserojen sonuçta. sonra diyorum 55-60'tan sonra yaşasam ne olur yaşamasam ne olur. yemeye devam ediyorum.

  • juninho77  (10.02.14 21:39:47)
hazır ürünleri yemem üstteki arkadaşın dediği gibi. onun dışında canım yemek isteyecek de duracağım ı ıh olmuyor öyle yiyorum bir güzel.
kadın-yapmıyorum maalesef-memnunum.

  • uzunuzunilgi  (10.02.14 21:44:40)
asla düşünmem ama belli başlı yemekten hoşlanmadığım şeyler var.abur cubur ve tatlı gibi.onun dışında tam tersi gece yiyen biriyim yıllardır.sabah 4-5 gibi canım mantı bile istese yapar yerim üzerine yatarım da.spor da yapmıyorum.dans pilates yapmıştım bi ara.yaş 27/45kg

  • bi sigara bi bacardi  (10.02.14 21:46:26)
-evet, aç karna dişimi fırçalayıp uyuduğum çok olmuştur.
-ambalajlı şeyleri satın alırken ve yemeden önce hep okurum.
-Kadın, 23, memnunum. Spor yapıyorum. Yapamadığım zamanlarda elimden geldiğince hareketli yaşarım.
-oluyor ama küçük bi meyveyle kalabilceksem vazgeçmem, yerim
  • megalomaniac  (10.02.14 21:57:01)
bacım, herkes spor yapıyormuş. kadınlar hep 44, 50 kilo falan baksana boy-kilo indeksi de muhteşem. diyeceğim o ki inanma sen bunlara, ciddiye alma.

spor sürecinde yemem. su içerim. o kadar göt veriyoruz sonuçta, uzatmaya gerek yok süreci.
  • pain of liberation  (10.02.14 22:00:48)
Su gece yiyip
Spor yapmayan
44 kilo olanlar adres versin lan, dinamit koyucam evinize

Cok degil 3 gun kafama gore takilsam got gobek ayri canlaniyor
  • cecilia  (10.02.14 22:06:45)
Genelde düşünürüm, nadiren vazgeçerim, ama çok kalorili ya da yağlı ise yemem sabaha bırakırım. Meyve filan çekerse canım hiç acımam. Özellikle gece canım kahve, cips, çikolata gibi zararlı şeyleri fazlasıyla istiyor, gidip dişlerimi fırçalıyorum yemeyeyim diye.

K/arada/normal, ama az versem iyi olur.
  • elikası  (10.02.14 22:07:38)
Düşünmem. Çok açsam illa yerim bi şeyler. Ama bazen o kadar üşeniyorum ki, "amaan yatayım sabah kahvaltı ederim" diyip yatıyorum. Sırf tembellik. Ama çok açsam da affetmem asla.

Kilomdan da gayet memnunum. Spor yapmıyorum hem de hiç. Ama çok yürüyorum, sevdiğim için. Uzun-kısa mesafe fark etmez. 23/k/51
  • barbara herhalde barbara manken olan  (10.02.14 22:13:11)
Oha 44 kilo olanlar var lan. Ciddi misiniz? Saygıyla eğiliyorum valla. :/

  • barbara herhalde barbara manken olan  (10.02.14 22:15:23)
ac isem o sirada saatin kac olduguna bakmadan yerim hic acimam.. kalorisine de bazen bakarim ki o da tamamen merak amacli yani..

erkek, spor yapmiyorum, memnun sayilirim kilomdan..
  • buzzlightyear  (10.02.14 23:49:19)
düşünüyorum ama senin sorduğun anlamda değil, ne yesem diye düşünüyorum :D şu saatte üşenmesem patates kızartıp yiyebilirim hatta. fizik yerinde, spor yapıyorum ama yapmasam da yerinde :)

  • Demet  (10.02.14 23:52:31)
bana pek olmuyor eğer bikini giymem yakın değilse

  • kirazıseviyorum  (10.02.14 23:58:39)
vazgeçerim.
bakarım.
erkek / spor yapıyorum / memnunum
oluyor. ya yemeden/içmeden yatıyorum ya da ballı yağsız süt içiyorum
  • papillon7  (11.02.14 00:00:29)
dusunmem. acsam yerim ama bazen hakkaten cok uykum varsa ya da is, acele vs. varsa daha sonraya ertelerim. kalori falan alakam yok.

30, erkek, 175/63, haftada 1-2 gun kosarim.
  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (11.02.14 03:49:26)
yemeden önce düşünürüm. kalori saymam. şekerli ve unlu şeyler yemem. şekerli şey deyince sadece tatlı falan gelmesin aklına, meyvelerin şeker açısından tatlıdan bir farkı yok. meyve de çok yemem. karbonhidrat ihtiyacımı çiğ kuruyemişten karşılarım. fındık içinden falan ya da zeytinden.

akşam 7'den sonra hiçbir şey yemem içmem. arkdaşlarla 2 ayda bir dışarı çıktığımız zamanlar mecbur yerim. sadece su içerim.

erkek, yaş 29, kilo 63, boy 1.72

saat nedeniyle meyveden vazgeçmenizi de takdir ettim. doğru olanı yapmışsınız. gece gece insülini coşturmanın ne alemi var şimdi değil mi.
  • godsparticle  (11.02.14 06:21:28)
25 yaşına kadar düşünmezdim, sonra zıvanadan çıkıyor. Artık haftasonları dışında yemiyorum. 25 yaşından küçüksen bile dikkat et, vücut sonra intikam alır. Özellikle kadınlarda skinny fat dediğimiz vücut yapısı ve selülit hep bunların eseri. Sonra sözlükte midye tava geyiği yapan obezlere dönersin.

  • arnold schwarzeneger  (11.02.14 08:06:22)