akıllı telefon.

hadi bana telefon bulalım?

baktıkça aklım karıştı.
işin içinden çıkamıyorum :/

şu an xperia ray kullanıyorum. güncelleme almadan önce programlar çok ağırdı, güncellemeden sonra rehber ve arama kısmı çok ağırlaştı. bir de dahili bellek dolu diyor, telefondan hiç bir videoyu izleyemiyorum. sanırım sadece 2 saniyelik kaydediyor. programların taşıyabildiklerimi sd karta taşıdım. cleaner prgramı kullanıyorum nafile...

şimdi
kamerası en az 8 mp, ön kamerası da olan (hatta epey iyi olan)
belleği ve dahili hafızası yüksek, hafıza kartına izin veren
mp3 dinleme için kalitesi yüksek

menüler ve programları arası geçişleri hızlı, kesinlikle takılmayan!!! (bıktım sürekli beklemekten ve yanlışlıkla parmağım değdiğinde sürekli abuk sabuk işlemler yapmaktan)

ekranı geniş, çok geniş ve bataryası dayanıklı

bir akıllı telefon arıyorum. android olması tercih sebebi.

bütçe maksimum 1000 ama 700-800ü geçmezse memnun olurum.

bunca yıllık sony ericsson kullanıcısıyım, 1,5 yılın sonunda ilk defa lanet ettim, xperia türevlerine bakmaya korkar oldum.

General Mobile Discovery.. Pişman olmazsın.

  • cunupkral  (10.02.14 14:08:04)
bence gene sony al ama rami falan iyi olsun.. ion mesela

  • partizan  (10.02.14 14:13:50)
s3 mini candır diyorum başka da bir şey demiyorum.

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (10.02.14 14:27:30)
kararımı verdim, General Mobile Discovery 16 gb alıyorum.

  • balik kraker  (11.02.14 08:56:05)
general mobile'ın teknik özelliklerine kanıp alma. general mobile dediğin casper, exper gibi bir marka. içine ucuz bir şekilde donanım yerleştirilmiş, dış kasa ve çevre birimleri berbat kalitede.

  • pain of liberation  (11.02.14 09:01:52)
Bir samsung s3 ile kıyasladığımda ( ikisi de mevcut aktif olarak kullanıyorum)
o kadar da bariz bir kalite farkı yok. Kulaklığı samsungun kulaklığına göre dandik evet. Ama fiyat farkı ve stabilliği çok daha iyi.

  • cunupkral  (12.02.14 16:17:15)