[]

Çizgi Roman önerileri

Çizgi roman kültürüne sahip değilim ve olanlara çok özeniyorum. Online olarak okumak o hazzı vermiyor açıkcası, elimde dergi olsun kıvırıp okuyayım istiyorum. Ankara ya da Antalya'da nerde bulabilirim bu tür yerler? İngilizce ya da türkçe farketmez. Hatta ingilizce olsa daha iyi olur. Bir de önerdiğiniz çizgi romanlar nelerdir başlangıç için?
 
yıllardır hemen her türlü çizgi romanı okumuş biri olarak ilk üçüme ilk sıradan girdi kendisi;

www.idefix.com

bunun dışında; watchmen, v for vendetta, batman killing joke,

italyanlardan da dylan dog, martin mystere serilerini öneririm.
  • oldtimer  (10.02.14 16:50:19) 
  • unalub  (10.02.14 17:07:26) 
Güngezgini
Corto maltese

  • zihuatanejo  (10.02.14 18:33:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.