Üniversite harcı yatırmayı unuttum

Merhaba Muz cumhuriyetinin güzel insanları

3-9 şubat tarihleri arasında ders kaydım varmış. ama ben bugün haberdar oldum.

Öğrenci işlerimi aradım, öğrenci işleri daire başkanlığını ara belki hesapları vardır başka dedi.

Daire başkanlığının telefonu ölene kadar meşgul çalacak eminim. Mail attım ancak kimbilir ne zaman dönerler.

Var mı fikri olan, başına gelmiş olan sormak istedim.

Not: düzce üniversitesi öğrencisiyim.

8-9 şubat hafta sonu olduğundan bugün ilk resmi iş günü. bugüne sarkmaz mı?

  • oinone pe  (10.02.14 10:37:06 ~ 10:37:42)
bir umuttu yaşatan insanı?

inşallah öyledir. Ama nasıl öğreneceğiz?
  • hippokondriyak  (10.02.14 10:38:21)
genelde cezalı olarak kabul ediyorlar sonraki günlerde..

  • jimjim  (10.02.14 10:42:42)
bölüm sekreterini ara, mazeret bildir. harcını yatır, sonra danışmanınla görüş. ekle-bırak dönemi bitmediği için derslerini alırsın.

www.ogrenciisleri.duzce.edu.tr
  • oinone pe  (10.02.14 10:45:13)
mazeret adı altında ek süre tanınır.

  • japon askeri  (10.02.14 10:49:11 ~ 10:49:17)
ben de unutmuştum bir kere ama bankamatiğe gittiğimde hala açıktı harçlar.

  • cemiyetin unlu simasi  (10.02.14 10:52:15)
Günümü aydınlatan ateş böceğimsiniz hepiniz.

  • hippokondriyak  (10.02.14 11:12:16)
Zamanında harç yatırmayı unuttuğu için diplomasını geç almış biri olarak söylüyorum ki merak etme bir şey olmaz.

  • sistem enkazı  (10.02.14 12:00:06)
kesinlikle bir şey olmuyor. defalarca geç yatırdığım oldu. danışman hocamla görüşüp halledebilmiştim her seferinde. kaygı yaşamana gerek bile yok, ekle-sil haftasında bütün derslerini kaldığın yerden alıp final zamanlarında yaşamdan kopabileceksin.

  • baobap  (10.02.14 12:06:34)
Selam!!

Parayı yatırdım sorunsuz. Tabi öğrenci bilgi sistemi ders kayıtları kapanmış, dilekçe ile halledeceğiz gerisini.

teşekkürler gladyalılar!
  • hippokondriyak  (13.02.14 06:25:20)