Kararsız kaldım

Ya şimdi saçma olacak ama geçen perşembe ve cuma hiç durmadan şiddetli bi baş ağrısı vardı kafamın sol tarafında bende pazartesiye randevu almıştım. Şimdi tabi ağrıdan eser yok,doktora gitsem mi gitmesem mi karar veremedim.
Ne yapayım? Doktor,geçtiyse niye geldin demez dimi ?:))

online randevu alıpta gitmezsen sıkıntı oluyo. 3 kere gitmezsen seni banlıyolar hastaneden. valla bak.

  • hasmetizm  (09.02.14 22:28:03)
Madem randevu aldin bence git. Oylesine bi agriysa bile genel bi kontrol olur.

  • nick konusunda kararsizim  (09.02.14 22:30:29)
aynen söyle demez öyle bir şey. vaktim yoktu o yüzden pazartesiye aldım dersin.

  • zazazaraeta  (09.02.14 22:32:21)
kısmi baş ağrıları eğer fiziksel bir hasar yoksa sıradan baş ağrısından (stres, yorgunluk, açlık, susuzluk vb. kaynaklı baş ağrısı) farklı sebeplerden ortaya çıkabiliyor. bence gidin. doktor da andaval değilse öyle bir cümle kurmaz.

  • empati kuramayan psikolog  (09.02.14 22:34:39)
hasmetizm; evet online randevu aldım. Bilmiyordum,teşekkür ederim.

Gitmeye karar verdim.Teşekkürler cevaplarınız için arkadaşlar.
  • antepfıstıklıbaklava  (09.02.14 22:44:03)
bence git. belki bir test yaptirir bir sey yaptirir. almisken git.

gecmis olsun
  • exlibris  (09.02.14 22:51:41)
exlibris teşekkür ederim :)

  • antepfıstıklıbaklava  (09.02.14 22:57:02)
online randevu iptal edilebiliyor diye biliyorum ama sen yine de git.

  • willow  (09.02.14 23:06:52)
ban falan yok yahu bin kere randevu iptal etmişimdir, sonra tekrar aldım. muhtemelen migrenin var, git sen yine.

  • instant crush  (09.02.14 23:15:44)
iptal seçeneği olabilir. be nalıpta gitmezse banlanır diyorum zaten. ege üni hastanesinin online başvurusunda var bu bilgi açık şekilde.

  • hasmetizm  (10.02.14 07:20:11)
online randevu alıp, 3 defadan fazla gitmemezlik ederseniz online sistemden faydalanamıyorsunuz bildiğim kadarıyla.

  • Phoebe  (10.02.14 12:38:41)