babami takipte tutuyorum ama kotu mu yapiyorum bi akil verin

90li yillarda kablolu yayinda porno izlerken basilmisligi birkaç kez vaki(tesadüfen), simdi de 55 yasinda, evde ortalikta dolasan bi tablet var, at yarisi sonucuna bakacagim kisvesi altında paso ciplak manken galerilerinde geziyor(teşekkürler Türkiye basini:p) tableti dolasima acmadan, bakin internette girdiğiniz herryer kayit altında tutulabilir diye ayari vermiştim ama yeterli olmamis sanirim. Ben de ne bok yemeye yapiyorum bilmem geçmişe bakiyorum, girdiği yerleri görünce sinirim bozuluyor.
90li yillar dediğim zaman, ben daha ilkokul ya da max ortaokul bebesiyken bi aksam uyanip salona gittiğimde, izlediği şeyi görünce tepki vermiştim ne izliyon gibi o da bise yok gel sen de bak istersen demişti(kontrol edebilirsin anlamında), bunu bi savunma psikolojisiyle yapti anliyorum çünkü öncesinde baska bi vukuatta annem ona cemkirmisti, muhtemelen rezil olmusluk psikolojisinde ydi ama sanirim bu olay bende travma yaratti:( ne soracagimi bilmiyorum, kendimi kotu hissediyorum onu su an takip ettiğim için ama acaba babam sapik mi diye de düşünmeden edemiyorum. Bu yasta bu kadar sik frekansta bakmasi anlamsiz değil mi? Tableti ele geçirdiği ve yalniz oldugu her zaman :(

Konu hassas olduğu için silebilirim her an, kizmayin bana:(

Bu yasta dedigin ne var.adam 55 yasinda.zabit kesilmisin yanlis mi diye soruyosun.adam evveliyatinda porno izlemis,o zamanda annen huzur vermemis adama,bi rahat birakin allah askina adami.

  • duptıs  (09.02.14 00:59:26)
Skjdhajfha bence de rahat birakin manyak misiniz?

  • Idonthaveausername  (09.02.14 01:01:15)
Sen onun çocuğu olduğunun farkındasın di mi?

Adam kaç yaşında-reşit, iki galeri fotosu görecek diye türlü numaralar çevirmek zorunda kalıyor. Bırak ne yaparsa yapsın.(Sapıklık öyle hürriyet galerileri gezmekle olmaz. Çevreye falan bir zararı dokunmuyorsa fantezi sayılır bi yerde ). Annen rahatsız oluyorsa o başka. Yine de senin karışıp ayar verebileceğin bir durum değil. Sadece babanı öyle düşünmek zoruna gitmiş senin, fazla takılma, işin mi yok adamı stalklıyosun.
  • buzbebek  (09.02.14 01:01:42)
Bence normal olan sen değilsin. Çünkü babanın yaptığında bir yanlış yok. O da bir insan ve senin gibi onun da cinsel ihtiyaçları var ve erkek olduğundan bakması da gayet normal bence. Gerçi annen baksa bile normal ama herneyse o başka bir başlığın konusu. Ayrıca bu dediklerinin yaşla da bir alakası yok. Çünkü cinselliğin yaşı yoktur.

Kendi halinde oluruna bırakmanız daha iyi olacaktır.
  • istenmeyen evlat  (09.02.14 01:04:19)
yav abi rahat bırak adamı, benim babam da porno galerisinde gezse sinirlenirdim ama bırak yani, akli dengesi yerinde gayet de normal bi amcaymış sonuçta, bırak ne izliyosa izlesin. noluyo yani görüyolarsa da görsünler, hangimiz porno izlemiyoruz veya hangimiz çıblak mankenlerden hoşlanmıyoruz?

seninki biraz arkadaşının geçmişine bakıp porno kategorisini beğenmeyince elemanı takibe almak gibi olmuş. dert ettiğin şeye bak yav.
  • der meister  (09.02.14 01:04:25)
İnsan o da

  • kreider  (09.02.14 01:05:24)
Herkes cocukluguma dair anlattigim aniyi pas geçmiş. Bi de benim cinsiyeti belirtmek gerekecek sanirim, dişi kisisiyim.
Olayi sadece su an galeride gezmesi olarak alirsaniz sorunu yanlis anlamis olursunuz

  • prisoner  (09.02.14 01:07:23)
en azından porno izlerse kesin haberin olur, yeni internet yasasında porno izlemenin cezası 2500 tl ve direk ip ye kesiyolar.ondan sonra izlemez abisi.

  • killerbee  (09.02.14 01:10:07)
baban da seni takipte tutsun o zaman? 20 yaşında porno izlemek normal 55 yaşında porno izlemek anormal mi oluyor? bence senin yaptığın sapıkça ni davranış.

  • elorelia  (09.02.14 01:14:18)
Prisonercığım, dişi bir insan olarak erkeklerin cinselliğe olan açlığı / hormon yapımızı bir türlü anlamıyorsunuz ve anlayamayacaksınız..

Rahat bırak adamcağızı porno izlesin, çıplak mankenlere baksın. Büyük ihtimal anne ile aranlarında pek birşey kalmamış adamcağız çareyi başka yerlerde arıyor olabilir. Öyle olmasa bile bizler böyleyiz ve bizi rahat bırakın.

Tabi önemli nokta senin gözüne gözüne bunu sokmaması. Adamcağız gizli kapaklı bakınıyorsa bib sus allasen. Yok herşeyi ortalıkta yaşıyorsa o zaman uyar.
  • Nocturne  (09.02.14 01:15:46)
Porno izlediginimi gormustun o zaman yoksa tahmin mi etmistin? Ne yapsin ki adam mahcup olmustur yeterince zaten,senin konudan daha evvel haberin olduguna gore annen ortaligi yikmis.o dusunmemis bunu evdeki bebe duyacak hala babani sucluyorsun.baban gayet saglikli bu gostergede.hatta bana gore guzel bir adam ganyanci falan rakida iciyodur,ne guzel iste.

Gazetede kadin resmine bakmakta sikinti yok,yemek tarifine,pasta resmine,bina resmine bakmakla ayni sey.birak baksin adam,bakacagi 3-5 sene sonra baksada anlami kalmayacak.elleme adami.
  • duptıs  (09.02.14 01:22:13)
Annemin de cinsellik konusunda algisi sakat dogru ama ortaligi yikme gibi bisiy olmadi. Ama ben bi gece uykudan uyanip salona gittigimde tvde seks sahnesi var, babam bana gel bask bise yok gel sen de bak dedi.

  • prisoner  (09.02.14 01:25:37 ~ 01:26:17)
Sen porno izlemesinden değil de sapık olma ihtimalinden mi rahatsızsın?

O an küçüklüğün de verdiği bilinçsizlikle kötü bir hatıra olarak zihninde yer etmiş olabilir anlattığın. Ama onu sürekli takip ederek anca kendini yıpratırsın, bunu yapma.
  • buzbebek  (09.02.14 01:29:37)
Kotu bir durum olmus,art niyet yoktur sanirim.gece gece buna takilma,algini bozma.tableti kurcalama,erkek arkadasinin bilgisayarinida kurcalama,

  • duptıs  (09.02.14 01:33:27)
adam gelmiş 55 yaşına, belli ki sıkılıyor. bence hayatını daha da kötüleştirmemek için onu rahat bırakmalısın. insan kendi evinde bile rahat olamazsa bütün huzuru kaçar, mutluluğu gider ve bu daha büyük sorunlara yol açabilir.

ayrıca çıplak manken galerilerine bakmanın, porno izlemenin nesi kötü?
  • king lizard  (09.02.14 01:36:03)
sanane yav, rahat birak adami, yapsin istedigini.

  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (09.02.14 01:39:33)
nesi normal bunun yahu? insan biraz dikkatli olmalı. sonuçta her gün seks hayatımızı konuşmuyoruz babamızla, hatta hiç konuşmuyoruz. babanın seks hayatını da bilmeye gerek yok?

  • devilred  (09.02.14 01:43:37)
@devilred babasının seks hayatını bilmek istemeyen onu sapık gibi takip etmesin

  • buhebu  (09.02.14 01:51:42)
@buhebu

baba dikkatli olsun asıl. çok zor bi şey olmasa gerek.
  • devilred  (09.02.14 01:53:13)
babanizdan cok siz anormalsiniz bence. adam aleni bi sekilde yapmadigi halde siz onu akip ederek, ozel hayatina mudahale etmeye calisiyorsunuz. belki adamcagiz internet gecmisini silmeyi bilmiyor. ayar verecginize bi de onu gosterseymissiniz keske.

erkekler 10 yasinda baslayip, olene kadar kadin vucuduna ilgi duyarlar. 90 yasina gelip hala 20 lik kizlarla evlenen adamlar var. yani erkeklerde yasla birlikte fonksiyon azalsa bile merak azalmiyor hic bir zaman. zamaninda annenizin ve simdi sizin verdiginiz tepkilere bakilirsa, muhtemelen annenizden kaynaklanarak unlarini eleyip, eleklerini asmislar ve babaniz da bu sekilde devam ediyor kendince.

gezdigi siteler de alt tarafi gazatelerin sayfalari. hadi cocuk pornosu falan olsa haklisiniz diycem.

cocukken tv de bisey izlerken yakaladim demissiniz bir de. sizin cocuklugunuzda tv'de olabilecek en erotik sey muhtemelen bihterle behlulun sevisme sahnesidir ki onda da yastik varmis zaten. siz bence sonradan kafadanizda kura kura oldugundan travmatik bir hale getirmissiniz.
  • nicki martin  (09.02.14 01:58:46)
@buhebu

sen @devilkezban dedin ya, nasıl kahroldum şu anda anlatamam. ağlarken sesim duyulmasın diye yorganı ağzıma bastırıyorum hatta. ben işin sadece galeri boyutunda kaldığını düşünmüyorum. öyle bile olsa tarayıcı geçmişini temizlemeyi öğrenmeli babası. erkek olduğundan önce kızıyla aynı evde yaşayan bir baba olduğunu hatırlamalı.
  • devilred  (09.02.14 02:08:07 ~ 02:08:55)
aq benimkinin geçmişinde "özel masörlerimizle zevkin doruklarını yaşayacaksınız." falan açık hep. bir şeyler çevirdiğinin de kanıtı yüzlerce var bende. ama napayım 50sinden sonra evi mi dağıtayım, adamın arkasını topluyorum üstünden. annem arada bir internete onun telefonundan giriyor diye geçmişi silip açık olan 20-30 sekmeyi birden kapatıyorum arama geçmişine mesajlara falan bakıyorum. ikisinin de haberi yok. bıraksam kıyamet kopacak.

  • zazazaraeta  (09.02.14 02:16:21)
babanızın sikinden düştüğünüzü unutmayın.

  • eyyor  (09.02.14 02:21:36)
Sizde de bir anormallik yok babada da. Yakın bi arkadaşım "babam porno izliyor galiba" diye ağlamıştı günlerce. Zor ikna etmiştim. Hepimizin babası izliyor hocam. "bedava sex porno izle" aramalarını kim yapıyor, "ayça 88 oturum açtı"lara kim giriyor sanıyorsunuz?

"Boşuna mı okuyon bi format at" mantığıyla ne bilgisayarlar gördüm. İçinden neler neler çıktı. :)
  • nickini vermek istemeyen uye  (09.02.14 02:23:24)
adamı rahat bırak :)

  • cunupkral  (09.02.14 06:08:06)
Ben babamın arkadaşlık sitelerindeki hesabını buldum yine de laf sokmak dışında bi icraatım yok, kendi bileceği iş. Zarar vermeye ya da şuursuzca davranmaya başlarsa karşılık veririm ancak

  • blossom  (09.02.14 15:13:38)