Balkona ahşap zemin, yerden soğuğu engelleyecek bir şey ne olur?

Merhaba,

Geniş bir balkonum var geçen yaz masa sandalye kullanımıyla geçmişti ancak bu yaz daha yayılmalık arada uyumalık bir ortam yaratmak istiyorum. Küçük ayaklı yerden 20 cm yüksekliğinde ahşap masa var. Onun iki yanına yerde oturmalık sünger yatak planladım ama yerden soguk alır, totosu donar insanın.

Köy evlerinin verandalarında olur ya hani altına 5 cmlik ayaklarla ahşap koyarlar sünger yatakların, divan gibi görünür. Öyle bir şey nasıl yaparım? Nereden bulur alırım? Kendim de çakabilirim ayakları aslında.

Şu linkteki gibi ahşap paletler olur mu? Eve yakın sayılabilecek bir kerestecide görmüştüm bunlardan.

www.cetinpalet.com

Aklınıza bir fikir geldiyse lütfen yazın çok yardımcı olacaktır.

Sevgiler & saygılar

palet olmaz hem tahtalar arası geniş ve yüksek rahatsız olur,alternatif olarak ahşap karo kaplamayı düşünebilirsin aynı amaca hizmet eder daha estetik olur.

teakkarodeck.com
www.koctas.com.tr
  • sealth  (08.02.14 16:44:04 ~ 16:45:45)
biz terliksiz çıkabilelim diye halı serdik.

  • error522  (08.02.14 16:48:21 ~ 16:48:36)
  • desidire  (08.02.14 18:08:55)
Ahşap döşeme 4 m2den baya bir tuzlu oluyor, halı ya da aralıksız ahşap palet bakacağım artık :/ Teşekkürlerr!

  • maymuncuq  (08.02.14 23:18:06)