[]

kadikoy kartal metrosu

bu metrodaki vagonlarin icindeki koku nedir? diger metrolarda, marmaray'da ve tramvayda falan bu kokuyu almadim. ama buraya ozel bir koku. sanki koyun gibi kokuyor da, sonra belki ic havayi dezenfekte etmek icin garip steril bir gaz olabilir mi diye sey ettim. sacmaliyor da olabilirim.
 
bildiğin koyun kokusu o. her bayramda içerenköy carrefour'un orada kurbanlık satılıyor. satılan yer de kozyatağı metro inişine baya yakın. oradan rüzgarla içeri taşınıyor, tüm yıl rüzgar kanalından dolayı o hava öyle kalıyor orada.


  • pain of liberation  (07.02.14 20:10:00) 
rutubet.


  • japon askeri  (07.02.14 20:11:10) 
en başlarda daha fazlaydı o koku. bence bu metro yapılana kadar vagonlar nerede duruyorduysa orası bir acayip kokuyordu. şimdilerde bi nebze de olsa azaldı koku ama hala geçmedi.


  • barix  (07.02.14 20:13:09) 
geceleri keçi ticareti yapanlara kiralanıyor sanırım.


  • nagelfarulan  (07.02.14 20:20:59) 
geçmek bilmeyen bir rutubet kokusu. marmaray mı su alıyor bu metro mu anlamış değilim.


  • oledria  (07.02.14 20:24:57) 
deneme sürüşlerinde koyun kullanıldığına dair rivayet vardı. ondan da olabilir.


  • takma kirpikli huni  (07.02.14 20:44:51) 
ilk açıldığına göre daha iyi şimdi.ama çok ağır bir koku.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (07.02.14 21:40:05) 
metro aş'de çalışan biriden gelen bilgi, yayalım:

koltuklarda ve yerdeki döşemede gerçek deri kullanılıyor. bu yüzden her yeni metroda o koku olurmuş ve zamanla geçermiş.
  • inawen  (08.02.14 15:00:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.