Belgrad-Saraybosna Arası Ulaşım?

Merhaba duyurucular.Belgradtan Saraybosna'ya neyle gidebiliriz? Birde vasıta ücretleri ne kadar?(Bu çok önemli)

Şimdiden teşekkürler.

otobüsle 7 saat kadar sürüyor. fiyatını tam hatırlamıyorum da ucuzdu.

  • tepedeki psychedelic adam  (07.02.14 17:51:25)
Biz 16 Euro'ya (elbette Bosna markıyla ama fiyatları Euro olarak not almışım) gitmiştik 2012'de trenle. Fakat tren Hırvatistan'dan da geçiyor giderken transit olarak. Vizeniz yoksa tercih etmeyin, bineceğiniz araçlarda da benzer durumlarla karşılaşmamak adına sorun bu durumu. Bu arada Saraybosna'ya 8 km uzaklıkta "Saraybosna İçtolni" diye bir yer var, Bosna Hersek'in içindeki özerk Sırp Cumhuriyeti sınırlarında kalıyor. Belgrad'dan oraya ulaşım daha ucuz ve buradan da Saraybosna merkeze rahat ulaşıyorsunuz. Bunu da göz önünde bulundurun.

  • bi mekan  (07.02.14 17:54:31)
otobusle 4-5 saatte gitmistim ama tur otobusuydu. yani hic bi yere ugramadan express bi sekilde gitmistik.

  • rentts  (07.02.14 18:24:53)