Kadikoy - Kartal Koprusu Arasi Gece Ulasimi

Solamnialilar,

Ugur Mumcu Mahallesi
'ne tasindim. Kadikoy'den geceleyin gelip gitmesi coook zor oluyor. Saat 00.00'dan sonra metro ya da otobus falan kalmiyor. Gece vakti Kadikoy'den Kartal Koprusu'ne nasil gidebilirim? Eskiden Rihtim'dan Kartal'a minibusler kalkardi ama onlarin hala calisip calismadigini ya da E5'ten mi yoksa Minibus Yolu'ndan mi gittigini bilmiyorum. Minibuslerin durumu nedir? Gordugum kadari ile E-10 geceleri saatte bir isliyor. Baska care bilen?

www.iett.gov.tr

öncelikle cehenneme hoşgeldin.kadıköy'den sabaha kadar e-5ten geçen kadıköy-kartal minibüsleri var rıhtımdan kalkan dediğin gibi.kartal köprüye kadar geldikten sonra ise taksi dışında seçenek yok.

  • bi sigara bi bacardi  (07.02.14 13:39:50)
sabaha kadar kartal-kadıköy minibüsleri var, kartaldan taksi yapıcaksın başka çare yok.

  • parola58  (07.02.14 13:40:07)
soğanlıkta oturuyorum coğu zaman taksiyle dönüyorum.

ne yapabilirsin kısmında gece tuzla otobüsleri oluyor 2 de falan çift basıyor onlarla kartal civarında inip taksi yapabilrsin

minibüs caddesinden giden dolmuşlarla kartal civarına gelip taksiyle devam edebilirsin.
  • prezarlatif  (07.02.14 13:42:58)
taşın kardeşim oradan en güzeli.5 arkadaşımın 4ü taşındı.

  • jamswety  (07.02.14 13:54:35)
@jamswety

Tasinamam guzel kardesim, annem icin tasindik buraya. Ilerde illa ki kendim tasinacagim.

Tum yanit ve mesajlardan topladigim kadari ile gece ulasim yontemleri sunlar:

- E-10'a binip Kartal Koprusu'ne ulasmak. (En garanti yontem) www.iett.gov.tr

- 130A'ya binip Kartal Koprusu'ne ulasmak. (Bu da garanti yontemlerden) www.iett.gov.tr

- Kadikoy Rihtimi'ndan kalkan Kartal minibuslerine binmek. (E5 mi, yoksa Minibus Caddesi mi sorusturmali)

- Minibus Caddesi'den giden minibuslerle Kartal'a ulasmak. (Zor, Kartal merkez Kartal Koprusu'den uzak.)

- E5'e cikip Harem - Gebze minibuslerine binmek. (Cok zor, Rihtim'dan E5'e yuruyunceye kadar otobuslerden birinin saati gelir zaten.)

Herkese tesekkurler.
  • metal revolution  (07.02.14 14:42:01 ~ 17:14:06)
130 da olması lazım, 130A ile birlikte. o da e5'ten gidiyor

  • john lee hooker  (07.02.14 14:49:51)
@john lee hooker

130 00:25 ve 00:30'da bitiyor. Bana gece ulasimi lazim. Yine de sagolasin.

www.iett.gov.tr
  • metal revolution  (07.02.14 14:56:53)
21u

16u

Bunlar Uğurmumcu otobüsleri hep. Saatlerini bir kontrol et istersen.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (07.02.14 15:09:01)
@teoridefeminist pratiktegeysa

21U ve 16U'nun gece seferleri yok. Kartal Koprusu'ne diger yollarla ulastiktan sonra taksi disinda pek care yok gibi.

www.iett.gov.tr
  • metal revolution  (07.02.14 15:16:37)