Guinness Nerden Alınır?

Bar falan ayrı, İstanbul Taksim ve Kadıköy'de var OK. North Shieldlar da satıyor. Peki kutu olarak nerden alırız? Metro marketler satıyor denmiş, yakın zamanda gören var mı? Ya da Migroslardan bahsedilmiş, hangilerinde var?

Hiç bir yer satmıyor.
bira sevdası ve biraoyu bloglarını kontrol edin belki bilgi vermişlerdir.

Bildiğim kadarıyla yalnızca nişantaşındaki bir iki market satıyor onlarda 20 lirayamı ne satıyor
  • colorwithnotexist  (06.02.14 23:27:41)
guinness satılan yer yok bildiğim ama muadili olan leffe brown migroslarda var. onun kadar leziz değil ama güzel sonuçta :)

  • sekilci zihniyet  (07.02.14 00:12:46)
@colorwithnotexist vallahi 20 lirayı da veririm aslında 50 liğine, bir bakayım şarküterilere.

@şekilci zihniyet teşekkürler, bir bakayım leffe brown'a
  • salihdt  (07.02.14 12:55:09)