Psikoloji öğrencisine hediye

Bir arkadaşıma hediye almak istiyorum. Sevdiği şeylerle ilgili değilde bölümüyle ilgili bir şey olsun istedim. Ancak psikoloji öğrencisi ne kullanır psikolog ne kullanır bilemedim. Psikoloji öğrencisine bölümüyle ilgili alınabilecek bir hediye var mıdır? Psikoloji öğrencisi olan var mı aranızda hımh?

psikoloji öğrencisi terk biri olarak söyleyebilirim ki öyle bi hediye almak istemezdim kaldı ki psikoloji ile ilgili hediye de gelmedi aklıma hiç.bu insanın başka ilgi alanı yok mudur veya son zamanlarda gitmek istediği bi yer,etkinlik,konser vs.onlar daha iyi gelir kanımca.

  • bi sigara bi bacardi  (05.02.14 14:30:33)
Kitap al. Freud- Totem ve Tabu.

  • damdanakan  (05.02.14 14:32:48)
yani var da bunca zaman hep ilgi alanlarına yönelik hediyeler aldım. bu sefer de değişiklik olsun ve geleceğine yönelik bir şey alayım dedim. şahsen bana bölümümle ilgili hediye alınırsa ben mutlu olurdum. ama kişiden kişiye değişiyor sanırım bu durum :)

  • okuyamıyom ben ya  (05.02.14 14:34:58)
Lütfen psikoloji ile ilgili bir hediye almayın, ama psikoloji terimler sözlüğü alabilirseniz hoş olurdu. Sakın Freud almayın ayrıca.

  • yahveyire  (05.02.14 14:37:46)
www.kitapyurdu.com bunu alsam olmaz mı ki? :| bana eğlenceli gibi gelmişti bu kitap. hatta okumayı da düşünüyodum. psikiyatristle psikolog aynı diyil biliyorum.

  • okuyamıyom ben ya  (05.02.14 14:47:19)
Uzanılıp dert anlatılan koltuklardan al. Zira bu ve not defterinden başka bir şey kullanmıyorlar sanırım.
findabrisbanepsychologist.com
outfrontonline.com
  • r_u_h  (05.02.14 14:47:42)
Psikolog ve psikiyatrist aynı şey değil ama bu kitabı bizim bölümdeki kızlar okuyordu, biraz ele düşmüş olabilir. Ama alınabilitesi var evet.

  • yahveyire  (05.02.14 17:01:49)
hadi yine iyisin :)www.thepsychologyshop.com

  • bi sigara bi bacardi  (05.02.14 17:06:01)